Praha 8, čištění koberců

Valentýn jako pohroma pro koberec? Strojové čištění koberců, tepování sedaček Praha

Naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o. patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. Působíme nejenom na českém trhu, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Je logické, že na větších trzích je konkurence daleko větší, než u nás. Přesto se na nás zákazníci opakovaně obracejí a jsou s naší prací spokojení. Jak u nás, tak v zahraničí jsme si jednoduše udělali dobré jméno. Dlouhodobě se zabýváme úklidem všeho druhu, čistíme koberce, podlahy, okna a odstraňujeme i graffiti nebo plísně.

Pokud…

Pokud budeme mluvit o čištění podlah, musíme zmínit, že jsme schopni zbavit nečistot téměř jakýkoliv povrch. Jsme schopni vyčistit všechny druhy podlah od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Není pro nás ani problém přechod mezi dvěma povrchy. A to všechno díky speciální technologii, kterou naši zaměstnanci používají. Jedná se o strojové čištění podlah a koberců pomocí kotoučového stroje, který zajistí detailní a hloubkové čištění.

Po Valentýnu…

Po Valentýnu se na nás obrátil mladý pár s tím, že mají znečištěný koberec od vína a zmrzliny. A jestli jsme schopní s tím něco udělat. Ani nám nemuseli říkat, jak se tam ty skvrny dostaly. Takových příběhů jsme slyšeli už hodně. A po Valentýnu ještě víc. Při čištění koberce postupují zaměstnanci naší firmy Praha 8, čištění koberců tak, že pomocí kotoučového stroje podlahu nejdříve důkladně vydrhnou za použití velice účinné čistící chemie. Poté, co je povrch důkladně vykartáčován, přijde na řadu odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti. To vše provedeme pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Speciální kotoučový stroj…

Speciální kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah a koberců využíváme, je zatím jediným strojem, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Technologie, které naše firma používá, patří k nejmodernějším na trhu. My sami jsme je po letech zkušeností ještě více zdokonalili, takže ani firmy, které používají podobné nebo stejné stroje nedosahují totožných výsledků. Nejdůležitější je totiž kombinace tří věcí a to je: použití nejmodernější techniky, použití nejkvalitnějších chemikálií a pečlivá a profesionální lidská práce. Jsme rádi, že s vyčištěním koberce byli zákazníci spokojení. Nejdříve byli naštvaní, že budou muset zaplatit peníze zbytečně. Ale po tom, když jsme byli hotoví, na to úplně zapomněli. Protože měli doma najednou úplně nový koberec. Krásně čistý, načechraný a voňavý. Nakonec nám řekli, že jsou rádi, že jsme jim nadělili ten nejhezčí valentýnský dárek. No a my doufáme, že až budou příště slavit, tak budou opatrnější.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *