mytí oken

Čištění barev, silikonů z oken, rámů. Stržení, odstranění polepů. Mytí fasád ve výšce Praha

Umývání oken Praha 8S kamarádem jsme si otevírali bar a povedlo se nám splašit prostor, na který jsme měli už dlouho zálusk. Moc se nám to líbilo a tak jsme se pustili do rekonstrukce a příprav. A už to vše vypadalo perfektně, jen to chtělo doladit poslední věc. A sice pořádně umýt okna a výlohy. A že jsme se snažili, i naši kamarádi nám přišli pomoci, ale furt to nebylo nic moc. Pořád to byla všude samá šmouha. Tak jsme naznali, že bude nejlepší, když konstatujeme nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala.

A protože jsme neměli nikdo z nás doposud s žádnou zkušenosti, tak jsme hledali na internetu takovou, která by se nám nejvíce zamlouvala a tak nějak splňovala naše podmínky a zároveň za to neutratili nekřesťanskou částku. A tak jsme projeli několik diskuzí a ta podobně, a nakonec jsme se rozhodli pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. A jak moc jsme s nimi byli spokojeni se snad nedá ani popsat.. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim zabrala jen dvě hodiny. Zaměstnanci byli navíc velice milý a komunikativní.

 

Jejich přívětivost musím vyzdvihnout…

 

Umývání oken Praha 8Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich práce, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům, termín nám také nabídli poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo. S tak příjemnými zaměstnanci jsem se už dlouho nesetkal. Skoro nikdo nechce pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní, i kdyby prováděli dobré služby. Domluva s nimi byla perfektní, slečna na centrále byla moc milá, fakt není nic, co bych jim mohl vytknout. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní.

Zabývají se i odstraňování graffiti, což je určitě výhoda, protože máme ověřenou kvalitu jejich servisu, a pokud se na našich zdech objeví nějaké nevítané obrazce, určitě se na ně opět obrátíme. Sice bych byl rád, kdyby to nebylo nutné, ale v dnešní době se tomu málokterý dům vyhne. Ovšem ať už se bude jednat o odstraňování graffiti, a nebo o mytí oken, budeme se na ně těšit. Začal jsme je využívat i pro svou domácnost, protože já i přítelkyně jsme docela vytížení, a tak si rádi necháme vypomoci od nějaké firmy. Zvlášť s touto je prostě radost spolupracovat. Jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že firma má opravdu široké pole působnosti, protože probít se na zahraniční trh není dnes nic lehkého. Takže skutečně vřele doporučuji Umývání oken Praha 8.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *