Koberce Brno, čištění

Jarní prázdniny a koberec. Strojní čištění Brno. Tepování sedaček, odstranění skvrn, fleků, roztočů, alergenů

Víc než dlouho očekávaný týden konečně přišel. Jarní prázdniny. S dětmi máme tyto prázdniny moc rádi a vždycky se na ně těšíme. Možná proto, že to nejsou ty hlavní prázdniny, kdy Vám volné dny už zevšední.

Naopak, v době jarních prázdnin…

jak vyčistit skvrny na koberciNaopak, v době jarních prázdnin si užíváte naplno každý den, protože trvají jenom týden. My jezdíváme každý rok na hory, děti to milují a my s manželem taky. Letos jsme, ale kvůli manželovu kolenu na lyže jet nemohli a tak jsme zůstali doma. A já jsem se rozhodla udělat pro děti takový malý jarní tábor. Chodili jsme na vycházky, hráli hry, malovali si a taky vařili a pekly. Myslím, že to byl moc pěkný týden, všem se nám líbil. Všem, až na jednoho. Našemu koberci dost ublížil. To víte, když vaříte s dětmi, občas něco ukápne na zem. Když malujete s dětmi, občas nějaká ta fixa spadne na zem. A to i tehdy, když danou činnost provozujete v úplně jiné místnosti.

No a tak mi po skončení…čalounění sedaček a koberců

No a tak mi po skončení prázdnin nezbývalo, než se pokusit koberec vyčistit. Samozřejmě, že to vůbec nešlo dolů. A tak jsem se rozhodla najmout si odborníky. S babama v práci jsem se poradila a dostala kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. Domluva s nimi proběhla naprosto v pořádku, nebyl vůbec problém. Jakmile viděli koberec, dali se do práce. Koberce čistili pomocí strojové kotoučové metody, to je opravdu rozdíl, oproti technologii extrakční metody čištění.  Lidé z A SERVISU LIPKA použili velice těžký, asi 50 kilový kotoučový stroj. Ten pomocí rotačních mokré čištění kobercůkartáčů zapracovával kobercovou kosmetiku až do hloubky koberce a tak odstranil nejen skvrny od ovoce, ale taky zašlapanou špínu. Nebyl to vůbec dlouhý proces a za chvíli byl koberec stejně krásný jako před týdnem. No, stejně? Ještě víc!

Protože ho zaměstnanci A SERVISU…

Protože ho zaměstnanci A SERVISU vyčistili celý. Byl teď na omak krásně jemný a příjemně voněl.  Musím říct, žecena čištění koberců koberec byl vlastně stejně krásný, jako když byl nový. S takovou můžeme pořádat naše jarní prázdniny každý rok. Koberec chytl opravdu nový dech. Jde vidět, že je nejenom čistý, ale zbavil se taky bakterií a virů, které v něm byli hluboko usazeny. Musím pochválit rychlý a vstřícný přístup firmy A SERVIS LIPKA s.r.o., a všechny její zaměstnance, kteří mi svým profesionálním přístupem pomohli z nesnází. Výsledek jejich práce mne opravdu nadchl. Za mě palec nahoru a všem doporučuju Koberce Brno, čištění. A děkuju kolegyním z práce, že mi doporučili právě tuto firmu. Která má tradici a zkušenosti. A to jenom České republice, ale mají taky zákazníky, kteří žijí za našimi hranicemi. A SERVIS totiž působí i na Slovensku, v Rakousku a Německu.

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *