ako zlikvidovať pleseň

Proti plesniam vyskúšajte protiplesňový náter, pred zimou sa lepšie nanáša. Odstránenie plesní Trenčín

Skoro celý uplynulý rok sme doma bojovali s plesňami. Nech sme vetrali, ako sme chceli, do toho ešte  kúrili, ako radia mnohé internetové fóra, nič nepomáhalo. Postupne sme za zimu nakúpili hromadu rôznych prípravkov proti plesniam, ktorými sme sa ich snažili zbaviť. Skúšali sme jeden za druhým, niektoré nezabrali vôbec, iné len na určitú dobu. Spoločné mali to, že zamorili náš byt neskutočným smradom, stáli mnoho peňazí a nakoniec nemali skoro žiadny efekt.

Pokusy o odstránenie piesne

Radili sme sa so známymi, čo by sme mohli proti plesniam podniknúť. Naši priatelia s tým mali bohaté skúsenosti, zdá sa, že s plesňami má problém skoro každý. Niektorí to riešili zateplením domu, iní používajú doteraz nástreky  a plesne sa im neustále vracajú, medzi našimi priateľmi boli aj jedni, ktorí si nechali naniesť špeciálny náter proti plesniam, ktorí zamedzí vlhkosti. O takejto možnosti sme nemali vôbec tušenie, ale hneď sa nám zapáčila.

Odporúčania priateľov

Na odporúčanie priateľov sme sa spojili s A SERVISOM LIPKA s. r. o., ako zlikvidovať pleseň. Jeho pracovníci k nám prišli obhliadnuť situáciu. Pretože bolo pred zimou, nerojili sa plesne v plnom prúde, vždy prichádzajú až s chladnejším počasím. To ale pracovníkom nevadilo, povedali nám, že  nanesenie náteru je možné v ktorúkoľvek ročnú dobu a teraz to možno bude výhodnejšie, pretože pred nanesením náteru je vždy potrebné odstrániť plesne z povrchu a pri ich nižšom výskyte to bude jednoduchšie.

Pri ďalšej návšteve už boli pracovníci vybavení potrebným náčiním a pustili sa do mechanického odstraňovania plesní zo všetkých plôch, na ktoré sme chceli náter aplikovať. Čistý povrch sa potom mohol vydenzifikovať a po 24 hodinách bol pripravený na nanášanie náteru. Všetky práce prebehli hladko. S príchodom zimy sa ukázalo, že náter dobre pôsobí, plesne sa ani neukázali.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *