Čištění Praha 2, koberce

Zaschlé lepidlo na koberci. Strojové čištění Praha. Tepování sedaček, odstranění alergenů, roztočů

Jako každý rok, i letos jsme se i letos vydali na jarní prázdniny na lyže. Jezdíme s rodinou mojí spolužačky z vysoké. Každý rok někam jinam. Ale každý rok do Rakouska nebo Itálie. Nemyslete si, že jsme snobi, ale finančně to vychází hooodně podobně jako Česká republika nebo Slovensko a lyžování je tam ne úúúúplně jiné úrovni. No. A tak jsme se tam vydali i letos. Bylo to absolutně fajn, jako vždycky. Jídlo totálně dokonalý a sjezdovky ještě lepší. Vždycky si koupíme skipas na tři dny, protože dýl už stejně lyžovat moc nechceme a lyžuje se jenom z povinnosti.

A za ty prachy. A ještě ke všemu s děckama. Musím říct, že dovolená to byla absolutně úžasná. Jako vždycky. O to větší šok to byl, když jsme se vrátili domů a tam nás čekalo nemilé překvapení. Na koberci bylo rozlité lepidlo a za ten týden už bylo samozřejmě i zaschlé. Nechápu. Jedno z dětí, asi něco vyrábělo a zapomnělo lepidlo zavřít a nějakým nedopatřením spadlo a rázem bylo na světě tohle. Samozřejmě, že se nikdo nepřiznal.

Tak…

Tak přesně nevím, jak to bylo. Každopádně, já jsem měla po náladě, protože jsem si myslela, že máme ničený koberec. A to je pěkných pár tisíc. Naštěstí můj skvělý milovaný manžel našel na internetu řešení. A tím byla firma A SERVIS LIPKA s.r.o., která se zabývá čištěním všeho druhu. Manžel jim v telefonu popsal náš problém s lepidlem a oni slíbili, že jej dokáží vyřešit. Zbývalo tak už jednom se dohodnout na termín.

Už dopředu musím říct, že jsem z výsledku byla opravdu překvapená, v kladném slova smyslu samozřejmě. I když nám slíbili, že koberec zbaví zaschlého lepidla, úplně jsem tomu nevěřila. To byla ale chyba, výsledek byl opravdu dokonalý. Zaměstnanci A SERVISU si s sebou na pomoc přivezli čistící kotoučový stroj, který váží asi 50 kilo. S jeho pomocí  silné rotační kartáče zapracovávají speciální kobercovou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní všechny nečistoty, bakterie, roztoče.

A prostě…

A prostě všechno, co se za mnoho let v koberci usadilo. A v našem případě i nános lepidla. Byla jsem překvapena nejen ze samotného výsledku čistění. Ale také z toho, že byl krásně čistý a voňavý po celé své ploše. Vlas koberce se znovu napřímil a načechral, takže byl na omak dokonale jemný. Koberec byl voňavý a hygienicky čistý.

Kromě výsledku mě překvapil i samotný proces, protože koberec byl po skončení celé procedury dokonale suchý. Musím tedy poděkovat manželovi, že zachoval chladnou hlavu, jak je jeho zvykem a našel tak výbornou firmu. A zároveň děkuji i Čištění Praha 2, koberce, za skvěle odvedenou práci.

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *