Likvidátor plísní

Odstraňovanie grafitov, sprejov, farieb, tagov, plesne. Čistenie plesní Rimavská Sobota

S najlepším kamarátom sme si založili firmu. Keď sme mali už dostatočný kapitál na to, aby sme si mohli kúpiť dom a používať ho ako kanceláriu, investovali sme do všetkého možného. Investovať do antigrafitového náteru nám vtedy naozaj nenapadlo. A tiež sa nám to celkom vypomstilo. Ani nie po pol roku sa nám na fasáde našej budovy objavil nevkusný nápis cez celú jednu našu stenu. Bolo potrebné nájsť niekoho, kto nás toho zbaví.

Dobrá rada nad zlato

Poradili sme sa s našimi známymi a tí nám odporučili upratovaciu firmou Likvidátor plesní, čistenie fasád Rimavská Sobota, odstraňovanie plesne a grafitov. Dobrý dojem na mňa urobili hneď zozačiatku, pretože dohoda s nimi prebehla veľmi rýchlo. Bez problémov boli ochotní sa prispôsobiť našim časovým možnostiam. Vo dohodnutý deň prišli a pustili sa do práce. Za pár hodín po graffitoch nebola ani pamiatka. Potom všetky vonkajšie steny ošetrili antigraffitovým náterom, aby keby nás to náhodou postretlo znovu, aby odstraňovanie nebolo také zložité a hlavne finančne náročné. Investovať do neho sa určite oplatí. Odstraňovanie graffitov je potom totiž mnohonásobne lacnejšie a máte stopercentnú istotu, že grafity naozaj pôjdu dole prakticky z akéhokoľvek povrchu.

Problém číslo dva

Bol som veľmi rád, že nám túto spoločnosť naši známi odporučili a my sa mohli pridať k radu spokojných zákazníkov. Z ich odvedenej práce sme boli nadšení.  Povedali sme si, že v prípade potreby sa k tejto firme rozhodne vrátime. To bolo skôr, než sme čakali. S graffiti sme našťastie už problém nemali, ale na severnej stene budovy sa po zime objavila pleseň. A predsa len niečo tak nevzhľadného zákazníkov určite lákať nebude. Pleseň musela dole, a to rýchlo.

Protiplesňový LSG náter

Po predchádzajúcich dobrých skúsenostiach sme zavolali do A SERVISU LIPKA, s.r.o. Opäť boli milí a veľmi ústretoví. Navrhli nám najbližší termín a počas dvojdňového procesu pleseň odstránili. Nakoniec ešte fasádu natreli protiplesňovým náterom, aby sa tam pleseň po ďalšej zime neobjavila znova.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *