Koberce ceník, čištění

Jak čistit kancelářské koberce? Kotoučové, hloubkové čištění koberců a ruční tepování sedaček Brno

hloubkové čištění Pracuji jako finanční poradkyně u sebe doma, mám na to vyhrazenou jednu místnost, kde mám schůzky se svými klientky. A mám tam koberec, protože je mám raději, tak ho mám i tam. Ale je pravda, že po nějaké době začal být opravdu hodně špinavý, mívám denně docela dost klientů a samozřejmě po nich nepožaduji, aby se zouvali, protože takové jednání mi připadá neprofesionální. Ale když jednou jeden z klientů měl boty od bláta, protože venku pršelo a špatně si otřel boty, takže ten koberec podle toho vypadal.

To už byla taková poslední kapka. Bylo mi ale jasné, že sama to nevyčistím. Můj manžel si ten koberec také prohlédl a naznal, že bude nejlepší najmout si na to úklidovou firmu. Takže jsme hledali na internetu někoho, kdo by měl dobré reference. A na diskusních fórech všichni vychvalovali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tak jsme si je na tu práci najali a jsme maximálně spokojení, protože nejenom že koberec perfektně vyčistili, ale vydržel nám čistý až do teď. Kromě strojové kotoučové metody čištění také použili speciální chemikálie, po nichž nově vzniklá špína jde velmi snadno vyčistit a koberce je proto velmi snadné udržovat.

Prvně jsme si při jejich výběru nebyli jisti cenou…

 

Prvně jsme si při jejich výběru nebyli jisti cenou, protože byly dražší než většina úklidových firem, ale ta investice se rozhodně vyplatila, když vidíme, jak dlouho koberce vydržely čisté. Na jak správně čistit koberecinternetu je opravdu nevychvalovali pro nic za nic. Pro jejich kvalitní práci bychom tak chtěli všem tuto firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučit. Protože z hlediska poměru cena výkon je to opravdu vynikající firma. Zaměstnanci této firmy jsou navíc moc milí a ochotní. Což je také něco, co je potřeba vyzdvihnout, protože mám pocit, že dnes jsou lidi čím dál tím víc nepříjemní. Ale tady sou opravdu moc vstřícní, je s nimi vynikající domluva. Ve všem se vám snaží podřídit, aby vám to co nejvíce vyhovovalo.

Nevadí jim ani práce ve večerních hodinách nebo o víkendu. Na jejich zaměstnance je opravdu spolehnutí. Nerada pracuji s nepříjemnými lidmi, kteří často přesouvají termíny nebo něco podobného. Ale to se vám u této firmy určitě nestane. Manžel je i doporučil na čištění v jejich firmě. Navíc jsem si prověřila především cenu a taky jsme četla recenze, které jsem našla na Koberce ceník, čištění Brno. A od té doby, co jsem tuto firmu poznala, jsem její služby začala využívat i pro čištění domácích prostorů. Čištění koberců, podlah a mytí oken nejsou zrovna moje nejoblíbenější činnosti, tak to s láskou přenechám někomu jinému.  Navíc nikdy bych nedosáhla takého výsledku, jako oni, takže mi to stejně přijde zbytečné. A ve výsledku to vlastně není ani tak drahé, protože když vezmu v potaz. Jakou kvalitu nabízí a jak dlouho vše vydrží čisté, nemám důvod váhat.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *