Koberce čištění Praha 8

Jak čistit výrazné skvrny a fleky koberci? Odstranění roztočů, tepování koberců a sedaček Praha 8

V naší firmě Koberce čištění Praha 8, nabízíme zákazníkům úklidové služby. V tomto článku bychom se chtěli věnovat našemu čištění koberců. Protože zaschlé nápoje nebo potraviny na koberci jsou vždy problémem, který se běžným čištěním zkrátka odstranit nedá. Rozhodně ne tak, aby nebylo poznat, že tam nějaká skvrna byla.

Suché čištění je vhodné pro citlivé materiály

Zásadně nedoporučujeme koberec čistit obyčejným kartáčem, pokud nechcete výrazně narušit strukturu vašeho koberce. Takových skvrn se například suchým čištěním bohužel nezbavíte. Výhodou této suché metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců. Takže při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí se šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká. Tudíž dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout.

Na odolné skvrny jedině strojové čištění

Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a zdatnými pracovníky. Také prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením. A ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i takový med. Ten jsme u našich zákazníků odstraňovali nedávno.

Kotoučový stroj odstraní i zaschlý med

Med už zaschl poměrně do hloubky koberce. Sice se to prý nejdříve snažili vyčistit sami, ale nesupěli. Evidentně, jinak by si nás k sobě nepozvali. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

 

Z koberců odstraníme nejen nečistoty, ale též bakterie a roztoče

Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i med v koberci, protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Základem každého úspěšného čištění koberců je i to, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti. V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná, protože šel bez problému vyčistit. Naše kosmetika navíc zbaví váš koberec i nečistot, roztočů, bakterií a tak dále, takže se nemusíte bát, že by u vás vyvolala nějakou alergickou reakci. Naopak, vašemu zdraví prospívá. Aby manželé prodloužili životnost svých koberců, začala naši službu koberců využívat pravidelně a my jsme rádi, že jsou s naší prací spokojení.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *