Čištění podlah Ostrava

Průmyslové strojové čištění podlah Ostrava. Profesionální Impregnace, voskování linolea

Jsem provozovatelem lékárny a chodí k nám opravdu hodně lidí, protože jsme velká pobočka a máme opravdu široký výběr. A samozřejmě jsme se vždy snažili i o to, aby naše pobočka vypadala co nejlépe. A docela se nám to daří, jen podlahy už začaly být opravdu ve špatném stavu. Je pochopitelné, že se nám je nedařilo udržet perfektně čisté, protože nás je šest a lidí za den spousta. Ale zároveň jsem to tak nechtěl nechat, protože to nepůsobilo vůbec dobře a já si potrpím na profesionalitu ve všech směrech, tedy i na dobře působící prostředí. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne. Tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. Čištění podlah Ostrava

Dezinfekce podlahČistota podlah na prvním místě

A po přečtení několika fór…

A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolal a domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a ostatních záležitostech. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, takže jsem nijak neváhal. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, a nijak tak nenarušovali chod naší firmy. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený.

Zaměstnanci z Čištění podlah Ostrava, předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali. Okamžitě jsem rád souhlasil, protože jsem s nimi byl ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který je určitě velkou výhodou. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně.

Údržba velmi zatěžované podlahy                  Firma na úklid

Dále bych chtěl…

Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout a tímto je vřele doporučujeme. A nabízí i celou řadu dalších služeb, které taky budeme určitě využívat. Například jejich mytí oken a výloh. Ty jsou věčně ušmudlané, i když se je snažíme čistit, ale jsme ve velice rušné ulici, takže prach se na okna lepí pořád.  Jsem si jistý, že i jejich služby budou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. Jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Úklid bez starostí

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *