zbaviť sa plesne

Plesne likvidujte natrvalo, dočasné riešenie nemá zmysel. Čistenie plesní Nitra

Pred zimou sme dostavali dom, nestihli sme ale ešte vykonať zateplenie, odložili sme tieto práce na leto a začali sa udomácňovať. Lenže radosť z nového bývania nám nevydržala dlho, narušili nám ju plesne, ktoré sa najprv začali objavovať v kuchyni a potom boli aj v kúpeľni.

Striekali sme ich…

Striekali sme ich pravidelne protiplesňovými prípravkami, lenže to veľmi nepomáhalo. Steny boli viditeľne vlhké a s tým si prípravky neporadili. Takže sa pleseň veselo rozrastala ďalej a hľadali sme teda odbornú pomoc ako odstrániť pleseň. Prizvali sme si na pomoc odbornú firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., zbaviť sa plesne ,ktorá má s likvidáciou plesne bohaté skúsenosti a podľa recenzií na internete sú často v boji s plesňami úspešní.

Firemní zamestnanci,…

Firemní zamestnanci, ktorí k nám boli poslaní na prieskum, odhalili, že príčiny sú dve, samozrejme chýbajúce zateplenie, ale s jeho vykonaním sme počítali, a potom množstvo vodných pár, ktoré vyprodukujeme dýchaním a rôznymi činnosťami ako je varenie, sprchovanie a sušenie bielizne. Odporučili nám, aby sme sa zateplením neotáľali a okrem toho sa snažili aj dôkladnejšie vetrať. Vysvetlili nám, že než vykonáme zateplenie, nemá cenu plesne odstraňovať, pretože by sa vracali znovu.

Dohodli sme sa,…

Dohodli sme sa, že ich znovu kontaktujeme, akonáhle bude dom zateplený. Zapracovali sme tiež na vetraní a zvykli sme si na to. Neviem, prečo sme sa predtým tak vyžívali vo vydýchanom vzduchu.
Keď sme zateplili, prišli k nám znova páni z A SERVISU a pustili sa do plesní. S odstraňovaním si dali veľmi záležať, nechceli, aby nám doma zostali plesňové zárodky, ktoré by mohli zase celú nákazu rozbehnúť. Potom nám ešte ako prevenciu natreli steny LSG náterom chrániacim stenu pred vlhkosťou.
Čakali sme, či sa v zime plesne zase neobjavia, ale nemajú už o nás záujem. Zbavili sme sa ich natrvalo.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *