Likvidovat pleseň mechanicky

LSG od A SERVIS LIPKA spoľahlivo zaručí, že už s plesňou nebudete musieť zápasiť. Čistenie plesní Žilina

 

Likvidácia a prevencia vzniku a množenia plesní

Ak hľadáte niečo, čo vás zaručene zbaví plesne, tak je to protiplesňový náter LSG. Ktorý ponúka upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., ako postupovať pri odstránení plesne.

Sám som mal možnosť ho vyskúšať. Pretože sa u mňa doma stále dokola robila pleseň a už som nevedel, čo na tie steny dať, aby sa pleseň už nevracala späť. A vyskúšal som toho naozaj veľa – od prípravkov z obchodu až po rady na internete. Až náter LSG a práce zamestnancov z A SERVIS konečne zabrala. LSG funguje na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Aj veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii dôležitých iónov a vnútrobunkový tlak spôsobí jej roztrhnutie. Na povrchu chránenom náterom proti plesniam LSG nemajú plesne, baktérie, huby ani kvasinky vôbec žiadnu šancu prežiť.

Protiplesňový systém LSG, riešenie proti plesni

Ako postupovať pri odstránení plesne

Pre bunky vyšších organizmov je 100 % bezpečný, takže sa nemusíte báť, že by to nejakým spôsobom mohlo ublížiť vašim deťom, prípadne domácim miláčikom. Životnosť náteru sa pohybuje v 100 % podľa klimatickej námahy 4 – 6 rokov. V ďalšej obmedzenej miere bude fungovať cca do 10 rokov. A ja som si už na internete overil od ďalších ľudí. Ktorí ho tiež vyskúšali, že ho majú roky a pleseň stále nikde. Takže je to niečo, na čo je naozaj spoľahnutie. Naviac je aplikovateľný na rad povrchov a nielen na murivo. Takže ak tiež neviete, ako vaše steny, alebo prípadne aj nábytok, očistiť od týchto nežiaducich baktérií a nečistôt. Odporúčam sa obrátiť na službu likvidáciu plesní od tejto upratovacej firmy. Ušetrí vám to kopu času a nervov k tomu.

Plesne v domácnosti a čo s nimi Ako odstrániť pleseň na stenách v byte navždy

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *