Koberce, sedačky čistenie

Najlepšie riešenie pre váš koberec – pravidelné čistenie A SERVISOM LIPKA. Tepovanie kobercov Žilina

Čistenie Kobercov Bratislava

Škvrna na koberci sa vám vytvorila ani neviete ako. Ťažko sa  im dá vyhnúť a ešte ťažšie sa ich zbavujeme. Ja som s nimi mala dlho veľký problém. Pretože máme malé deti, škvrny sú u nás na dennom poriadku a občas sa dostanú aj na koberec. Raz som sa v škôlke, kam chodí náš najstarší, zarozprávala s mamičkou iného dieťaťa a dostali sme sa k téme čistenia škvŕn. Dozvedela som sa od nej, že si už roky pravidelne pozýva čistiť firmu A S ERVIS LIPKA, s. r. o., Koberce, sedačky čistenie,

a tá jej koberec vždy perfektne vyčistí, zbaví prachu aj škvŕn. Pozýva si firmu trikrát do roka, takže je o koberec dobre postarané. Keď som sa doma pozrela na náš hrozný koberec, mala som jasno, firmu som hneď kontaktovala. Hneď pri prvom telefonickom rozhovore so slečnou zo servisu som si povedala, že som urobila dobre. Slečna mi vysvetlila všetko, čo som potrebovala vedieť, bola veľmi ochotná pozrieť mi termín, ktorý sa mi bude najlepšie hodiť a celkovo sa ku mne chovala veľmi milo.

Koberce, sedačky čistenie

Zamestnanci A SERVISU boli podobného správania. Príjemní ľudia, ktorí nám ochotne vysvetlili, ako bude čistenie prebiehať. Povedali nám, že ich firma používa strojové čistenie, jeho výhody sú predovšetkým v kvalite výslednej práce, stroje sa totiž dokážu dostať až do úplnej štruktúry koberca a vyčistiť ho hĺbkovo. Odstráni  sa tak hĺbkovo usadený prach, zašliapané nečistoty a tiež možné alergény. Čistenie potom prebehlo presne podľa toho, ako nám to opísali. Podarilo sa vyčistiť všetky škvrny, určite sa podaril vyčistiť aj všetok prach, pretože som potom naozaj cítila, že sa mi omnoho lepšie v miestnosti  dýcha.

čistení a tepovaní vyčistené, vytepované a vysušené vyčistit ogrcany koberec Ako vytepovať koberce s dlhým vlasom?

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *