Koberce tepovanie

Rýchly tvarohový koláč s kakaom

Máte radi experimentovanie v kuchyni a radi pridáte tvaroh do vášho jedla? V tomto prípade musíte vyskúšať tento koláč. Budete na neho potrebovať 2 hrnčeky hladkej múky, 1 vrecúško prášku do pečiva, 1 hrnček kryštálového cukru, 3 lyžice kakaa, 1 lyžička citrónovej kôry, 2 vajcia, 1 hrnček mlieka, ¾ hrnčeka oleja, 500 g tvarohu, 1 vrece vanilkového cukru, 1 vrecko vanilkového pudingu a 1 šálka mlieka.

Tento koláč je hotový raz dva

Pripravíme dva hrnce. V jednej z nich zmiešame tvaroh s 2 vajcami, ¾ hrnčeka práškového cukru, 1 vrecúško vanilkového cukru, 1 vrecúško vanilkového pudingového prášku a 1 hrnček mlieka a všetko prešleháme mixérom. Múku vložte do druhej misky a postupne pridajte zvyšné prísady, z ktorých chcete cesto vyrobiť. Dajte na plech s papierom na pečenie a predhrievajte rúru na 190 ° C. Tri štvrtiny cesta sa naleje na plech. Do tejto vrstvy pridajte zmes tvarohu a zalejte zvyškom cesta.

Bude chutiť aj návšteve

Pečieme 30 až 35 minút, necháme vychladnúť a môžeme slúžiť. Tento koláč je skvelý a hodí sa na každú príležitosť. Je to tiež rýchle, takže keď návšteva zavolá, že sa za hodinu stavia, v pohode to stihnete upiecť. Len pozor na to, aby vám v tom zhone nespadla pochúťka na zem. Bola by to naozaj škoda. Navyše by kakaový koláč zanechal na konberci nezvhledné škvrny. Lepšie ako sa to pokúšať vyčistiť svojpomocne, obráťte sa na profesionálov. Radšej si objednajte strojové čistenie kobercov od kvalitnej upratovacie firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Koberce tepovanie Trnava, ktorá vám koberec spoľahlivo vyčistí, že bude vyzerať ako nový.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *