Čištění Frýdek Místek, koberce

Strojové čištění dokáže pomocí kotoučového stroje dostat z koberce úplně všechno. Tepování sedaček Frýdek Místek

Zvířecí moč po celém koberci

V naší firmě A SERVIS LIPKA s.r.o., Čištění Frýdek Místek, koberce,  se zabýváme čistěním koberců už několik let. Na naši práci máme samé dobré ohlasy a za sebou spoustu spokojených zákazníků. Naše firma nabízí také celou řadu dalších služeb. Mezi ně patří například mytí oken, čištění podlah, mytí výloh, odstraňování graffiti nebo likvidace plísní. Patříme ke špičce ve svém oboru. Ale stále neusínáme na vavřínech a snažíme se dál zlepšovat. Díky našim skvělým výsledkům jsme se tak mohli rozšířit i do zahraničí. A i tam nabídnout našim zákazníkům jedny z nejkvalitnějších služeb na trhu. Stejně jako zákazníci v České republice jsou s našimi službami velice spokojení i v Rakousku a Německu. Tam je ale konkurence na trhu s čištěním výrazně větší. Ale my jsme se i přesto prosadili. Technologie, kterou čistíme koberce spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává jednu z nejlepších značek kosmetiky do koberce.

Jak odstranit odolné fleky z koberce

A to tak dlouho…

Červené víno na koberci

A to tak dlouho, dokud neodstraní všechny nečistoty. Nejde však jenom o prach nebo jinou neškodnou špínu. Odstraňuje také bakterie, roztoče a vůbec všechno, co se za mnoho let v koberci usadilo. Tato metoda je skutečně účinná. A to hned z několika důvodů. Kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. A tím jej dokonale vyčistí a navíc i dezinfikuje. To všechno díky kotoučovému stroji, který zanechává hebkou strukturu koberce. Druhým důvodem vysoké účinnosti naší metody je použití vysokotlakého třímotorového vysavače. Ten pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty. Tato závěrečná operace tak zajistí, že je koberec po skončení celé procedury dokonale suchý. To je další z výrazných rozdílů čištění pomocí kotoučového stroje a metody mokrého čištění. Při použití mokrého čištění koberec schne až za několik hodin. O výhodách a účinnosti čištění kotoučovým strojem se přesvědčil i mladý pár. Těm se před časem narodilo miminko. Proto chtěli mít koberec co nejčistší.

Jak odstranit z koberce zvířecí chlupy

A aby si mohla hrát pěkně…

A aby si mohla hrát pěkně na zemi a nemuseli se přitom bát, zavolali nás. Čistota je pro novorozeně i batole velice důležitá. Zvlášť, když si hraje na zemi, kde je usazeno hodně prachu a nečistot. Proto se mladý pár obrátil na naši firmu. Abychom tento pořádek udrželi a oni si mohli užívat her. A nejenom her, ale i všech krásných okamžiků, které přináší děti. S výsledkem čištění byli mladí rodiče velice spokojení a pochvalovali si, že ušetřili čas, který je s dětmi tak vzácný. Pozitivně hodnotili i cenu služby. Naše firma totiž nabízí jedny z nejvýhodnějších služeb v poměru cena/ výkon. A když máte děti, každá ušetřená koruna se hodí.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *