čím čistit plíseň

Nevíte si rady s plísní? Nátěr LSG vám s tímto problémem pomůže. Odstraňování plísní v Plzni

Pokud se chcete vyvarovat plísni ve vaší domácnosti nebo na pracovišti, vyplatí se dodržovat následující zásady. Vlhký teplý vzduch v domácnosti je třeba pokud možno všechen vyměňovat za chladný „suchý“ vzduch obsahující málo vlhkosti. Touto výměnou vzduchu dosáhneme i odvodu škodlivin obsažených v původním vlhkém teplém vzduchu. Nebojte se tepelných ztrát docílených větráním. Tepelné ztráty docílené větráním jsou v rámci celé tepelné bilance domu malé a dá se říci vzhledem ke zdravotním aspektům bydlení nepodstatné. Před větráním mají v sobě naakumulované teplo zdi a zařizovací předměty v domácnosti.

vyhlaste válku plísním plíseň v koupelně bílá plíseň

Rychlým větráním…

Rychlým větráním (průvanem) se nestačí naakumulované teplo ze zdí a zařizovacích předmětů podstatným způsobem odčerpat. Požadovanou rychlou výměnu vzduchu nedosáhneme větráním pomocí otevření oken do polohy „ventilačka“ nebo okenními větracími štěrbinami. Při dlouhodobém větrání domácnosti polohou okna „ventilačka“ se nežádoucím způsobem dlouhodobě ochlazuje okolí okna. Okolí okna je chladné a na jeho površích kondenzují vodní páry z teplého odváděného vzduchu (kde je vlhko, tam jsou plísně) a v okolí okna vznikají nežádoucí plísně. Navíc bývá zvykem, že pod okny jsou umístěny radiátory.  Z radiátorů jako zdrojů tepla stoupá teplý vzduch vzhůru k oknu a v případě dlouhodobě otevřeného okna v poloze „ventilačka“ uniká podstatná část teplého vzduchu od radiátoru ven z prostoru domácnosti.

bílá plíseň odstranit skvrny z plísní jak odstranit plíseň navždy

V tomto případě…

V tomto případě jsou tepelné ztráty podstatné. Stručně – v chladném období roku nevětrejte oknem v poloze „ventilačka“. Ale pokud se vám plíseň vytvoří i navzdor těmto zásadám, tak pro vás máme řešení. V naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o. se totiž likvidací plísně zabýváme, víme čím čistit plíseň. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté naneseme nátěr proti plísním LSG přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

plíseň v domě protiplísňový nátěr LSG jak se zbavit navždy plísní

Garantujeme vám…

Garantujeme vám, že s tímto nátěrem se už nebudete muset s plísní potýkat. LGS nátěr proti plsním je ta nejlepší ochrana, která je dnes dostupná. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Byli s ním spokojení i pracovníci fitness centra, kteří potřebovali plíseň odstranit v jedné ze šaten. Pro jistotu si jej pak nechali dát i do dalších místnost a mají po starostech.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *