mytí oken

Zamatlané francouzské okno od pejska perfektně umyl a vyleštil A SERVIS. Výškové mytí oken Praha

Před pár lety jsme si z naší chalupy za městem udělali celoroční bydlení. Přivedli nás k tomu sousedi, kteří začali postupně přestavovat a nastavovat patra, že jsme si řekli, že do toho půjdeme taky. A vlastně ani tolik úprav nebylo třeba. Protože když se vyklidila půda. Zjistili jsme, že se tam v pohodě vlezou dvě ložnice. Dole jsme měli obývák spojený s kuchyňským koutem a vedle obýváku jsme zdí oddělili ještě jeden prostor na pokoj pro hosty. Víc nebylo potřeba, protože děti jsou už dávno samostatné a bydlí sami. Záchod se sprchovým koutem tam byl udělaný už dávno, takže to jsme řešit nemuseli. Poslední velkou změnou bylo ale udělání francouzského okna z obýváku, chtěli jsme totiž v létě večeřet na zahradě, tak aby člověk nemusel chodit s talíři dokola celé chalupy, teda teď už spíš domu.

A po čase nám bylo v domě smutno bez dětí, tak jsme se s mužem dohodli, že koupíme pejska.

Jak nejlépe umývat okna  Postavební úklid čištění oken

Zároveň jsme se dohodli…

Zároveň jsme se dohodli, že pejska necháme venku. Máme velkou zahradu, takže ho do domu pouštět nebudeme. To by člověk nedělal nic jiného, než by utíral bláto z ťapek psa po domě. Manžel udělal velkej příbytek. Umístili jsme ho hned pod dům, aby to měl k nám pejsek blízko. Stejně většinu času trávíme venku na zahradě a domů chodíme víceméně jen spát. Jenže to byl docela boj, než jsme Arnieho naučili, že do domu nemůže chodit. Mně to trhalo srdce, když na terase kňučel, manžel mě přesvědčoval, že se to poddá, že musíme vydržet akorát. Kňučet přestal za týden a naučil se, že nesmí překročit práh domu, co jsme ho však ani po měsících neodnaučili je, že nás chodí ráno zdravit tak, že jako by klepe na sklo, vždycky skáče na francouzské okno a packama po něm patlá a olizuje sklo, když nás vidí.

Takže si dovedete představit, jak naše vysněné francouzské okno vypadá.

Jak vyleštit okna beze šmouhMytí oken výškové budovyMytí oken, skel a výloh

Neustále to stírám hadříkem…

Neustále to stírám hadříkem, ale i tak je to ušmudlané, samé čmouhy, takže docela hrůza. My už jsme si na to zvykli, ale měli přijet na prodloužený víkend manželovi rodiče ze Slovenska a vím, jak je zejména tchyně rýpavá. Takže místo, abych si vyslechla snůšku keců, tak jsem se rozhodla nedávat tchyni příležitost a předejít tomu. Pozvala jsem si nad o Arnieho zašpiněné francouzské okno odbornou úklidovou firmu. Jmenují se mytí oken a vybrala jsem si je zejména proto, že si lidé na internetu chválili rychlou a vstřícnou komunikaci. A to se mi potvrdilo, takže jsme se po telefonu hned domluvili na termínu tak, aby se všechno stihlo ještě před návštěvou tchánů a samotný zákrok taky stál za to.

Jak vyleštit okna beze šmouhJak vyleštit okna beze šmouh Čištění oken po rekonstrukciProfesionální mytí oken cena

Pracovníci začali pečlivým…

Pracovníci začali pečlivým provedením čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy ještě začali leštit na sucho čistou bavlněnou plenou. Je to z toho důvodu (zeptala jsem se, protože jsem samozřejmě ženská zvědavá), že je výsledek dlouho trvalý. Protože pokud se použijí různá leštidla, po čase, zejména vlivem počasí, se na oknech objeví různé mapy a tahy leštění, protože leštidlo prostoupí, to však u leštění na sucho nehrozí. Také mě překvapilo, že A SERVIS umyl celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů, s tím jsem ani nepočítala.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *