odstranění graffiti

Vandalové nejsou lidé, zasloužili by zavřít, až by zčernali! Odstraňování graffiti Praha

Jsem stará dáma, co už má svůj věk, ale za svého života jsem řádně pracovala. Vlastně ne vždy zcela tak řádně. Ale zkrátka řekněme, že nejsem typický důchodce, který by musel obracet každou korunu. Zkrátka jsem hodně vydělávala a o to větší mám teď důchod a o to více peněž jsem si i naspořila. A na druhou stranu si teď mohu užívat, cestovat a dopřávat si.  Není to až tak těžké. Občas si někam odcestuji a vrátím se po několika týdnech. Užívám si tak to, co jsem za mlada zkrátka moc nemohla kvůli předchozímu režimu. Upřímně mi vůbec nejsou po chuti moji vrstevníci tvrdící, že za komunismu bylo dobře nebo snad nejlépe. Nesmysl! Opravdu mi to leze krkem. Některé země, které navštěvuji jsou ještě stále zasaženy komunismem a jde to cítit. Proto bychom se tomuto režim uměli vyhnout velkým obloukem.

Odstranění graffiti a plísní  Jak odstranit grafitti z cihel Protiplísňový nátěr

Každopádně…

Každopádně, když jsem byla na mé poslední cestě v Asii, tak po tom, co jsem se vrátila mě čekalo nehezké překvapení. Před mým domem mám venkovní zeď, víte takovou tu pěknou okolo příjezdové brány. Většinou to mají jen bohaté rodiny. Já tedy ne že bych byla zámožná, ale tak špatně se také nemám a měla jsem i štěstí. Dům jsem koupila za velmi výhodnou cenu. Akorát na něm bylo potřeba pár věcí předělat. Třeba právě ona venkovní zeď. Do té jsem musela investovat nejvíce peněz. Jenže co se nestalo! Když jsem se vrátila z dovolené tak si s ní nějací neřádi poradili po svém. Opravdu nerozumím, co jsem komu kdy udělala. Dle mých slov jsem si to nezasloužila. To, co totiž sprejeři na mou fasádu, nejen, že ji zničilo, ale navíc mě to i uráží. Nasprejovali tam velice nepěkné vulgarismy směřované ženskému pohlaví.

AGO - nátěr proti grafittisprejeři, stale se opakující problemAntigraffitová ochrana

Jako by snad věděli…

Jako by snad věděli, že v domě přebývá nějaká žena. No každopádně jsem byla hodně naštvaná a zklamaná. Stále jsem zklamaná z dnešní, chtěla bych dodat mladé, bezbřehé společnosti. Jenže třeba to byl někdo starší, nikdy nevíte. Tudíž nebudu automaticky všechny mladé házet do jednoho pytle. No, ať už to byl kdokoliv venkovní zeď zkrátka posprejoval velice nepěkně. A já tam veledílo rozhodně nechtěla nechat. Tudíž mi bylo jasné, že to budu muset hradit ze své kapsy. A když už něco hradím z mé kapsy, chci, aby to bylo kvalitní. Proto jsem se dala do googlení, protože nejsem žádná „vomáčka“. Nakonec jsem narazila na firmu odstranění graffiti, která se specializuje na odstraňování graffiti.

graffity, typy, názory recenzeLikvidátor plísníčištění zdí od grafitti

Měli velmi dobré recenze…

Měli velmi dobré recenze a podle všeho působili, že si umí s graffiti nejlépe poradit v České republice. Tak jsem neváhala a domluvili jsme termín. Pracovníci této firmy byli hrozně milí. Graffiti perfektně odstranili a pro případ nouze jsem si nechala aplikovat i antigraffiti nátěr. To je speciální úkon, který tato společnosti provádí. No musím konstatovat, že se společností jsem velice spokojena. Doporučuji ji jedině dál!

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *