Košice okná, čistenie

Výškové umývanie, impregnácia okien a výkladov . Práce vo výškách Košice

Neviem už aké leštidlo som mala použiť, aby som sa zbavila nečistôt po maliaroch v mojom byte. Bála som sa použiť ostrejšie predmety, aby som okná nepoškriabala. Pred nedávnom môj byt prešiel rekonštrukciou a boli použité farby, ktoré nemožno jednoducho dať dole z okna. Nezostalo mi nič iné, než aj na túto prácu nájsť firmu, ktorá sa odborne zaoberá odstránením takýchto nečistôt a následným umytím okien.

Umývanie okien profesionálne upratovanie Umývanie okien vo veľkých výškach

Zvolila som…

Zvolila som po dlhom hľadaní na internete firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Košice okná, čistenie  Táto firma ma prekvapila nielen profesionálnym prístupom, ale aj metódami, ktorými okná leštia. Najskôr zbavili moje okná tvrdých nečistôt, pri čom využili pomôcku podobnú nožom alebo žiletke. Trochu som sa obávala z poškriabania, ale nič také sa nestalo, takže sa mohlo pokračovať v umývanie okien. Na klasickej vyleštenie umytých okien používajú iba suchú bavlnenú plienku, ktorou vyleštili umyté a preschnuté okno. Žiadne leštidla! Celkom zaujímavý postup, nikdy ma nenapadlo, aby som okná vyleštil iba nasucho.

Umývanie Okien vo výškachčistenie fasád Výškové Umývanie Okien

Bolo mi vysvetlené…

Bolo mi vysvetlené, že použitie leštidiel spôsobí rýchle znečistenie, a preto je ich využitie zbytočné. Myslím, že táto firma stojí za skúšku, dlho som sa nestretla s tak príjemným prístupom a zamestnancami, ktorí pomaly brali ich prácu ako zábavu. Tiež neváhali zodpovedať všetky moje otázky a dotazy.

Umývanie okien, čistenie fasád Kvalitné Umývanie OkienVýškové Umývanie Okien

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *