Bratislava okná, čistenie

Umývanie okien je najčastejšie vyhľadávanou upratovacou službou

Služba umývania okien je najčastejšie vyhľadávanou upratovacou činnosťou. Niekto má okná ťažko prístupné, alebo vo výškach a trpí závratmi. Alebo jednoducho túto činnosti nemá rád, a tak volí profesionálne umývanie vykonané firmou. Pravidelné umývanie okien Vás rozhodne nezruinuje a Vaše okná budú dokonale čisté a lesklé. Niektoré firmy ponúkajú tiež čistenie žalúzií, vonkajších roliet či markíz. Službu umývania okien zákazníci väčšinou dopytujú na jar a tiež pred Veľkou nocou a pred vianočnými sviatkami.

Okná bez šmúh nie sú žiadna veda, len sa musí vedieť, ako na to

Pre umývanie okien a presklených plôch je však potrebné, aby sa vonkajšie teploty pohybovali nad nulou. V Bratislave napríklad okná a výklady umýva upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., Bratislava okná, čistenie. Používajú jednoduchý spôsob umývania okien tj. stierkovou metódu. Najprv okná dôkladne umyjú napeneným rozmyvákom a následne stiahnu gumovou stierkou. Na záver okná vyleštia suchou bavlnenou plienkou. Táto jednoduchá technika zaručí dlho krásne a čisté okná. Zamestnanci firmy nepoužívajú žiadne leštiace prípravky v spreji, alebo dokonca jar na umývanie. Tieto prostriedky totiž časom priťahujú prach, ktorý viac lipne na sklenených plochách. Veľa ľudí túto skutočnosť nepozná a okná tak musia umývať častejšie.

Vďaka nano impregnáciu sa okná nemusia umývať aspoň 5 rokov

Veľkou výhodou na vonkajšej ťažko dostupnej ploche je nano-technologický nástrek GLS, ktorý zabráni špineniu okien. GLS funguje na princípe lotosového efektu, kedy sa špina spoločne s vodou spája do malých guličiek, ktoré sú vplyvom gravitácie či vetrom odfúknuté preč. Hoci je GLS nástrek drahší, oplatí sa predovšetkým na väčších a ťažko prístupných plochách. Po dobu minimálne piatich rokov nemusíte vonkajšie okná vôbec umývať. V prípade záujmu o umývanie okien alebo GLS nástrek kontaktujte firmu A SERVIS LIPKA skúsení zamestnanci Vám ochotne poradia. Serióznu upratovaciu firmu už nemusíte hľadať ako ihlu v kope sena. A SERVIS LIPKA má pobočky po celej Českej republike i na Slovensku.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *