Bratislava mytie podlahy

Profesionálné mytie, čistenie, odmastenie, impregnácia, voskovánie podláh Bratislava

Upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Bratislava mytie podlahy zaisťuje detailné, generálné a hĺbkové strojové čištenje. Pre mytie podláh používáme kotúčový stroj a chémiu. Niekoľkých druhov a vysoko výkonný vysávač. Tímto spôsoben sme schopní vyčistit akýkoľvek druh podlahy. A častokrát sme vyčistili aj podlahy, ktoré zákazníci považovali za nevyčistiteľné.

Používame šetrnú chémiu

Pri čistění podláh je veľmi dôležité zvoliť správnú a šetrnú chémiu. Tá zaručí dôkladné vyčištenie mastnoty a nečistôt zo štruktúry podlahy. Firma A SERVIS LIPKA používa niekoľko druhov chémie. Od nejslabších až po veľmi agresivne, ako je napríklad kyselá chémia. Kyselá chémia je použitá len v prípade, že čistíme podlahu po stavbe, rekonštrukciách, maliaroch či remeslníkoch. Čiže keď je treba odstrániť vápenaté a cementové nečistoty a závoje. Kyslú chémiu k inému čisteniu použít nemôžeme. Je totiž veľmi agresívna a mohla by poškodiť niekteré citlivé podlahy, ako sú kamenné podlahy a podlahy z ušľachtilých materiálov. Mohla by poškodiť ich vzhľad, a to nenávratne.

Vosk chráni podlahu pred poškodením

Dezinfekčné strojové čistenie a umývanie podláh začína nejprv tým, že sa zvolí vhodná čistíaca chémia. Spravidla volíme tú nejšetrnejšiu a sledujeme, či nečistoty miznú. Pokým nie, tak pridáme agresivnejšiu chémiu. V každom prípade, keď dokončíme strojové čistenie podlahy doporučíme vždy našim zákazníkom, aby si nechali svoju podlahu zakonzervovať nanesením priemyslového polymeru (vosku). Ten ochráni podlahu pred nečistotami, ktoré sa môžou dostať do štruktúry podlahy. Tie je zložité potom odstraňovať. Tato fluatácia (voskovanie) má tiež tú výhodu, že má mierný protiskluz. Umožňuje tiež ľahšiu údržbu podlahy, zabraňuje hĺbkovému znečisteniu a výrazne predĺží životnost podlahy.

Vyčistíme akýkoľvek druh podlahy

Priemyslový polymer, vosk, nanášáme na dlažby, linóleá, plávajúce podlahy, parkety a drevené podlahy. Jedná sa prakticky o lak, ktorý je tiež veľmi pekný po vizuálnej stránke. Společnost A SERVIS LIPKA sa špecializuje tiež na nano impregnáciu, kryštalizáciu, voskovánie podláh. Zaistí vám umytie, čistenie, odmastenie, odprášenie betónových, plávajúcích, vinylových, epoxidových, liatých, priemyslových, špeciálných priemyslových, elektrostatických podláh, dlažieb, betónových, litých, podláh. Tiež esd stieoek, linóleá, marmoleá, PVC podláh, zámkových dlažieb, mramorových podláh, kamenných podláh. Podláh v podzemných garážach, priemyslových podláh vo výrobe a priemysle, podláh v potravinárskom, chemickom, mäsovom priemysle. Aj podláh v logistických, obchodných centrách a priemyslových zónách, silno znečištených a mastých podláh. Provádzame čistenie farieb, škvŕn a čmúh od gumy a pneumatík v halách, ve skladoch, ve skladovacích, priemyslových halách, retailových parkoch a priemyslových parkoch a výrobe.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *