Bratislava mytie podlahy

Dobré skúsenosti robia stálych zákazníkov. Kryštalizácia, impregnácia a čistenie podláh Bratislava

Ako prekvapenie som pre nás s priateľkou nedávno kúpil byt blízko centra Bratislavy. Je priestranný, čistý, moderný, takmer bez chyby. Len podlahy vypadali na to, že by potrebovali trochu sarostlivosti. A ja som nemal čas ani odvahu sa do čistenia púšťať. Chcel som byt doviesť do dokonalosti a preto som si na vyčistenie a vyleštenie podláh objednal služby upratovacej  firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o., Bratislava mytie podlahy.

Dlhoročné skúsenosti

Tá pravidelne robí upratovanie vo firme, kde pracujem. Nikdy som sa o ich služky nejako zvlášť nezajímal. Nepotreboval som to. Ale teraz som sa informoval. Spýtal som sa kolegyne, ktorá má na starosti koordinovať upratovanie. A tá mi povedala, že nikdy s nimi nebol žiadny problém. Vždy sa snažili vyjsť v ústrety a prispôsobiť sa našim podmienkam. Tiež výsledkom ich práce nebolo čo vytknúť. Táto firma sa javila ako ideálna voľba, a tak som to skúsil. A vyplatilo sa mi to.

Ústretové rokovania

Potreboval som podlahy vyčistiť čo najskôr a oni mi vypomohli, ako sa dalo. Maximálne mi vyšli v ústrety. Nemusel som dokonca ani po dobu ich práce zostávať v byte, čo mi tiež dosť pomohlo. Času nie je nikdy dosť. Páni boli veľmi dochvilní a ochotní. Keď som neskôr zbadal výsledok ich práce, nemohl som se vynadívať. Podlahy boli ako nové. Fakt. Až takto dokonale som si ich nepredstavoval, ale to mi teda vôbec nevadilo. Len som se tešil na chvíľku, keď nový byt budem môcť  ukázať svojej priateľke. Viem, že tá by sa inak do podláh pustila sama.

Podlahy ako nové

Ani som sa nedivil, keď podlahy boli to prvné, čo moju príteľku na novom byte zaujalo. S firmou A SERVIS LIPKA som plne spokojný. Viem, že podlahy budú iste potrebovať pravidelnú starostlivosť a  nie len jednorázovo. A preto ani v budúcnosti nebudem váhať upratovacej  firme A SERVIS LIPKA s.r.o. zavolať a objednať si jej služby znova. Ich tým profesionálných pracovníkov je radosť  pustiť do domu.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *