Košice podlahy, čistenie

Kto v Košiciach kvalitne vyčistí a navoskuje linoleum? Renovácia a čistenie lionolea

Rada by som sa s vami podelila so svojou skúsenosťou spojenú s upratovacou firmou A SERVIS LIPKA, s. r. o., Košice podlahy, čistenie. Konkrétne ide o službu čistenia podláh v našom bratislavskom byte, kde máme jednu z izieb vyčlenenú ako kanceláriu pre naše podnikanie. Firma vykonala prácu s ktorou som veľmi spokojná. Chceli sme pre generálne čistenie kobercov kotúčovým strojom a len tie najúčinnejšie, ale zároveň najšetrnejšie čistiace prostriedky. Pracovníci vykonávali tieto práce naozaj profesionálne a bolo vidieť, že sú odborne na výške, dokonale vyškolení. Naše podlahy boli ako nové a po špine ani pamiatky.

Renovácia linolea

V spomenutej izbe-kancelárii máme položené linoleum, do ktorého veľké investície nešli. Zamestnanci A SERVISu sľúbili, že sa o jeho renováciu predsa len pokúsia. A dopadlo to perfektne. S pomocou kotúčového stroja a príslušného chemického roztoku vyčistli plochu na jednotku. Zároveň nám odporučili, aby sme podlahu ihneď zakonzervovali. Súhlasili sme, a tak na plochu naniesli matný vosk, ktorý skvelý výsledok ešte zvýraznil.

Spokojnosť

S prácou A SERVIS, ale najmä jej zamestnancov som nadmieru spokojná. Všetko sa udialo tak ako malo a ochota, či úsmev každého pracovníka bol dôkazom, že profesionalita ešte nevymrela. Veľmi som si tiež cenila rýchlosť ich komunikácie. Vlastne sa nenájde nič, čo by som firme mohla vytknúť. Možno trochu ich vyššie ceny, ale keďže kvalita je pre mňa na prvom mieste, ani v tomto bode problém nevidím. Kým som s produktom alebo servisom spokojná, rada si priplatí. K firme a jej službám sa budem rada vracať a môžem vám ich srdečne odporučiť. Napokon na stránke myti-cisteni.cz nájdete potvrdenie mojich slov a myšlienok.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *