Bratislava koberce, čistenie

Vyrovnanie vlasov koberca, odstránenie fľakov a škvŕn. Tepovanie sedačiek, kobercov Bratislava

Keďže si náš syn vysníval, že prvé zoznámenie s rodičmi jeho nastávajúcej bude u nás doma, nemohla som predsa vyzerať ako gazdiná, ktorá doma neupratuje a nestará sa obraz svojej rodiny. Samozrejme, že bežné upratovanie zvládam v pohode. Pokiaľ však ide o údržbu a čistenie kobercov, na všetky tie fľaky a časom zájdenú farbu, bežná snaha a práca už nestačia. Bola som tak nútená obzrieť sa po dajakej profesionálnej firme na čistenie kobercov. Bratislava koberce, čistenie

Pátrala som na webe a hľadala také firmy v Bratislave. Nemala som tušenia, že ich jestvuje toľko. Snažila som sa ponuky všetkých prejsť jednu po druhej a porovnávala ponúkané služby a ceny. Okrem iného som sa dozvedela, čo je extrakčná alebo parná metóda a pochopila som, že ani jednu z nich nechcem. Mnoho ľudí bolo z týchto spôsobov čistenia sklamaných a dávali to najavo aj slovami hnevu a rozčarovania. Zamerala som sa tak na strojovú metódu čistenia. Ponúkala  ju aj firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., Bratislava koberce, čistenie, a tak bolo rozhodnuté. Zavolám im a urobím objednávku.

hĺbkové čistenie kobercov

Na centrále som…

Na centrále som si dohodla termín hneď na ďalší deň, lebo budúci víkend sme sa už mali stretnuť s rodičmi priateľkyne nášho syna. Prišli k nám dvaja pracovníci firmy a vysvetlili celý postup prác. Najprv si ale prezreli koberce, ktoré sa mali čistiť. Potom na plochu kobercov aplikovali dostatočné množstvo pripraveného chemického roztoku a nechali ho istú dobu pôsobiť. Mala som menšie obavy, či to nebude páchnuť, keďže pôsobí dezinfekčne, ale opak bol pravdou – roztok príjemne voňal.

Keď chemický roztok svoju prácu dokončil, začal jeden z pracovníkov koberec kartáčovať veľkým kotúčovým strojom s vysokým šampónovacím kartáčom. Pozorne a poctivo prechádzal svojim strojom miesto za miestom. Za strojom sa tvorila pena, ktorá na seba viazala nečistoty, všetky baktérie a alergény. Po tejto etape povysávali všetku penu vysoko účinným turbo vsávačom. Bol ozaj výkonný, keďže po ňom ostal koberec takmer celkom suchý.

dezinfekčné čistenie kobercovstrojové čistenie kobercov

cena čistenie kobercovkvalitné čistenie kobercov

Bolo na prvý pohľad jasné…

Bolo na prvý pohľad jasné, že strojové čistenie je tou správnou voľbou. Koberec vyzeral takmer dokonale, jeho vlasy sa vyrovanali a pôvodné stopy zošlapania sa jednoucho stratili. Po fľakoch nebolo ani pamiatky a farby boli ako živé.

Touto cestou by som rada firme A SERVIS veľmi pekne poďakovala za ich skvele zvládnutú prácu. Tiež chcem pochváliť jej pracovníkov. Chovali sa ústretovo, slušne a svoje povinnosti neoklamali. Rada ich služby odporučím  aj iným záujemcom. Bratislava koberce, čistenie

rady ako vyčistiť koberectipy ako vyčistiť koberec

ako vyčistiť koberecčím vyčistiť koberec

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *