čistenie kobercov Žilina

Strojné chemické čistenie kobrecov a čalúnenie Žilina, Koberce, sedačky tepovanie

Naša firma A SERVIS LIPKA s.r.o., čistenie kobercov Žilina, sa zaoberá nielen umývaním výkladov, čistením fasád, výškovými prácami, odstraňováním graffiti, ale tiež hĺbkovým strojovým čistením kobercov a ručným čistením čalúnenia.  K nejviac žiadaným službám patrí práve zmienené čistenie kobercov, kresiel, čalúnenie  podobných povrchov. Existuje rada metód a spôsobov, ako koberce zbaviť nečistôt. Niekteré metódy sú oproti iným menej účinné, ako napríklad extrakčné čistenie kobercov, ktoré svojím zákazníkom vôbec nedoporučujeme.

Mezi tie nejefektívnejšíe spôsoby čistenia, patrí strojové hĺbkové vyčištenie kobercových plôch. Robíme jej pomocou kotúčového stroja, s veľmi kvalitnou čistiacou chémiou a s vysoko výkonným vysávačom s úzkou hubkou. Kotúčový stroj s rotačnými kartáčmi a s jemnými štetinami a strojový spôsob čistenia zaručí, že z koberca budú odstránené aj hluboko usadené nečistoty, škvrny a nežiadúce pachy, ktoré následne vysajeme dosucha s vysoko výkonným priemyslovým podtlakovým vysavačom s úzkou hubkou.

kvalitné čistenie kobercov      rady ako vyčistiť koberectipy ako vyčistiť koberec      ako vyčistiť koberec

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o…

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. s touto overenou a účinnou metódou nemá žiadné reklamácie a dokáže vyčistiť koberce, ktoré sa iným firmám nepodarilo vyčistiť. Dôkazem toho sú desiatky naších spokojných zákazníkov, s ktorými dlhodobo spolupracujeme. K dôkladnému vyčisteniu čalúnenia používáme účinnú chémiu B. RT, ktorá sa ručne za pomocou jemného kartáča s dlhými štetinami, napení a zapracuje do textílie. Táto chémia veľmi účinne zbavuje tkaniny aj toho nejväčšieho znečištenia. Po pôsobení chémie na textíliu použijeme vysokotlaký trojmotorový vysávač so špeciálnou hubicou na čalúnenie, ktorá vysaje všetky uvoľnené nečistoty, alergény, a nežiadúce pachy a vysuší čalúnenie takmer dosucha.

Vo výnimočných  prípadoch a to len na určité typy pevných tkanín, ktoré sú veľmi znečištené, používáme ručný el.ektrokotúčový kartáč. Z 90% robíme technológiu ručného čistenia čalúnenia, ktoré je šetrné a dokážeme vaše sedačky, kreslá a čalúnenia zbaviť všetkých nečistôt.  Zamestnanci našej upratovacej firmy sú  profesionáli a ručíme za ich spoľahlivosť. Máme už veľa  spokojných zákazníkov nielen v Bratislave, a v celej Slovenskej republike ale aj v zahraničí, ktorí sa na nás opakovane obracajú. čistenie kobercov Žilina

čím vyčistiť koberecstarostlivosť o svetlý koberec

údržba kobercelacné čistenie kobercov

najlacnejšie čistenie kobercov

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *