Cena čištění podlah

Jaká je cena za voskování linolea, impregnaci betonových a průmyslových podlah, za mytí a hloubkové čištění

Nevím, zda-li jsem měla v životě více štěstí než ostatní, ale v oblasti tancování zcela určitě. Mám na mysli skutečné umělecké tancování, nikoliv ten svíjející, občas až krkolomný pohyb nad starostmi a trápením, které nám život každodenně přináší.

Od malička byl pro mne tanec mnohem víc, než-li pouhý elegantní a ladný pohyb v rytmu hudby. Zřejmě mohu poděkovat genům po tatínkovi, neboť on tancoval opravdu skvěle, a měl z tanečního pohybu opravdovou radost. A právě díky tatínkovu tanečnímu věhlasu jsem se dostala na taneční konzervatoř v našem městě. Zde mě svět tance dokonale a jednou provždy pohltil.

Ve věku, kdy mladý člověk začíná chápat – že úplným se stává až ve dvojici – mně zkřížil cestu kudrnatý a věčně rozesmátý zvukař z našeho tanečního souboru. Dnes spolu žijeme již několik let a stále to mezi námi jiskří. Jsem šťastná, že kromě tance, mám v životě také obrovské štěstí i v této – snad ještě vzácnější a mnohem složitější krokové variaci.

Raději…

Raději již nebudu zabíhat do podrobností, takže raději pár slov k mé profesi. Asi před rokem – možná o kousek dříve – jsem musela začít myslet na zadní kolečka. Tanec stejně jako chleba, totiž nemívá příliš dlouhou trvanlivost. V jedné věci jsem měla zcela jasno. Přestat s tancováním určitě nechci, byť jeho podoba již nebude na jevišti s orchestrem v zádech, nebo pod nohami.

V těchto, pro mne ne právě lehkých okamžicích, přišel manžel se skvělým nápadem. Přestěhujeme se do jeho rodného města – což je jenom hodinka od toho mého – kde jsme dosud bydleli. Dozvěděl se totiž o možnosti koupit útulný sál, který bychom s několika úpravami mohli přeměnit na taneční studio. Dle jeho slov – super parketa – právě pro mne a mé tancování.

Přiznám se, dostala mne již první prohlídka tohoto prostoru. Netrvalo proto dlouho, a většina našich úspor padla na obchodní transakci s vedením města. Pochopitelně, těch „několik úprav“ dosáhlo podstatně větších rozměrů, ale mi jsme to vůbec nedělali pro krásné oči pana primátora. Jediné, co nás brzdilo, byl taneční parket. Jeden hlavní, a druhý v malém sálu.

Podle…

Podle slov odborníka, by se ten menší sál dal opravit za rozumnou cenu, takže jsme to již více neřešili. Horší situace nastala s hlavním parketem, který skutečně zabíral velkou plochu. Zde odborník doporučil kompletní výměnu, případně hloubkovou obnovu. Tajemně přitom dodal, že v každém případě by byla vhodnější výměna, neboť pouhá rekonstrukce prodlouží jeho život pouze o několik roků.

Nakonec nám stejně nezbylo, než-li improvizovat a podotýkám, že jsme velmi dobře udělali. Za přijatelný finanční obnos jsme nechali parket opravit. Zároveň bylo zapotřebí najít profesionální firmu, která by z té špinavé a nevábně působící plochy, vytvořila skvělý a lákavý prostor pro tanec a radost našich žáků.

Nejen, že jsem měla konkrétní představu co potřeba podniknout, ale zřejmě opět zase jednou zafungovala ženská intuice. Večer jsem si udělala kávu a přenesla ji k počítači. Manžela jsem „vyhnala“ od jeho rozehrané videohry k televizi. Začala jsem brouzdat webem v naději, že objevím profesionály, kteří se věnují nejen podlahám, ale zejména kvalitní úklidové a čistící práci.

Tušila…

Tušila jsem, že hledám jehlu v kupě sena, ale manžela napadla spásná myšlenka. Hledej perníkové drobečky, stejně jako Jeníček s Mařenkou – přivedou tě k perníkové chaloupce… Začala jsem tedy pátrat v diskuzích, různých odkazech a poděkováních. A skutečně! Opravdu se to vyplatilo.

Během krátké doby jsem začala objevovat velká množství odkazů, děkovných odkazů a pozitivních recenzí, které vyústily v jednoho jediného jmenovatele. Tím jmenovatelem byla úklidová a čistící společnost Cena čištění podlah, A SERVIS LIPKA. Právě ona se totiž v bohatém spektru svých profesionálních služeb, pohybuje – a to velice úspěšně – více jak dvacet let. Společnosti A SERVIS LIPKA za jejich kvalitní práci vzdávaly hold nejen soukromé osoby, ale také velké i malé firmy, společenské organizace, sociální a zdravotnické subjekty…

Pochopitelně, že mne to velice zaujalo. Začala jsem postupně spojovat další a další informace, abych získala o svém favoritovi ucelený a skutečně pravdivý obrázek. Přece jenom – získat dokonale připravený, kvalitně ošetřený a navíc bezpečný taneční parket – to jednoznačně vyžaduje skutečné profesionály. Mimochodem – podlahy. V interiéru vždy představují samostatnou kapitolu. Byla jsem proto zvědavá, jakým způsobem vnímá tento fenomén firma A SERVIS LIPKA se svým odborným zázemím a tradicí.

Je to…

Je to v podstatě velmi zvláštní. Mnoho lidí, kteří ve svém interiéru vsadili na odborné položení podlahy, je přesvědčeno o jednom. Kvalitní podlaha, ať již se jedná dřevo, kámen, vinil, keramiku nebo o plovoucí podlahu – vydrží téměř všechno a přílišnou péči v podobě nějaké pravidelné údržby, vlastně ani nevyžaduje. Na vše postačí čas od času trochu vlažné vody, kapka saponátu a mop.

Pravdou je, že dobře položená podlaha z kvalitního materiálu nabízí řadu předností. A pravdou také je, že si nárokuje méně práce s ošetřováním, než-li mnohá jiná podlahová řešení. Slova odborníků ovšem také pravidelně upozorňují, že přiměřená údržba by se ani podlahám neměla vyhýbat.

Přece jenom, podlaha je nejvíce namáhanou součástí každého interiéru. Proto určitá péče o ni je zcela na místě. I kdyby vše fungovalo dle našich představ, nic a nikdo nezabrání tomu, že všechno kolem nás stárne, tedy i podlahy. Tento proces skutečně nikdo nedokáže zastavit, možné ovšem je, alespoň částečně jej přibrzdit!

I z tohoto…

I z tohoto důvodu bychom podlahy neměli čistit neznámými a neověřenými metodami, ani neodzkoušenou chemií. Většina současných moderních podlah je v případě neodborného či nepromyšleného počínání během čištění, velice náchylná k poškození různého druhu a intenzity. Při nešetrném užívání se tomuto nebezpečí nevyhneme ani u nejdražších, ani u těch nejkvalitnějších podlah.

Naštěstí – dnes si může každý klient na trhu služeb – vybrat profesionální úklidovou a čistící firmu, která mu plně vyhovuje. Zkrátka může si zvolit společnost, která mu dá podlahu do pořádku, a to přesně podle svých požadavků a přání. Zároveň by však měl zákazník vybírat uvážlivě, s dostatečným množstvím přesných informací a ověřených skutečností.

Nepřestalo, a nikdy nepřestane platit pravidlo, že skutečnou kvalitu a poctivě odvedenou práci nezvládne každý. Tím spíše, pokud se jedná o jednoznačně odborný zásah ve spojení s poměrně nákladnou investicí, kterou bezpochybně podlaha představuje.

Právě…

Právě proto by si každý klient měl, hlavně ve vlastním zájmu zjistit informace, zda vybraná firma splňuje jeho představy. Zda disponuje přiměřenou a odpovídající mírou odbornosti, dostatkem zkušeností a firemní tradicí. Dále, a to zejména – zda je skutečně tým pracovníků těmi odborníky a naslovovzatými profesionály, pro které je tato práce posláním.

K takovým společnostem na našem trhu dlouhodobě patří úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění podlah Praha. Obsahem jejich služeb zákazníkům je profesionální údržba, ošetření a čištění podlah. Při své odborné činnosti především plně využívá nejkvalitnější a nejmodernější technologie a pracovní postupy.

U této společnosti zahajuje samotné čištění podlah tradiční, přitom velice šetrné vydrhnutí celé podlahové plochy. Odborníkům firmy A SERVIS LIPKA při této fázi vydatně pomáhá účinná, a v praxi osvědčená chemie. Klíčový technický prostředek, který je stabilní součástí jejich čistící technologie, představuje mimořádně výkonný a spolehlivý jednokotoučový stroj.

Právě…

Právě zmiňovaný jednokotoučový stroj, je odborníky považován za jediné zařízení svého druhu, které dokáže současně – detailní i celkové vyčištění každého typu podlahy. Technicky se jedná o stroj s pracovní hmotností cca 50 kilogramů. Při své činnosti využívá výrazného přítlaku, který je cíleně směrován na čistící kotouč o průměru 45 centimetrů.

Po důkladném vydrhnutí podlahy začnou specialisté A SERVIS LIPKA vysávat plochu silným, přitom důmyslně konstruovaným průmyslovým vysavačem. Úžasná sací síla tohoto výjimečného stroje s přehledem zvládá odstranit veškerou uvolněnou špínu, mastnotu a zbytky úporně zašlapaných nečistot. Díky své zdokonalené konstrukci dokonale odsaje všechnu vodu. Která zůstala na podlaze po vydrhnutí.

Po perfektní práci vysavače je již povrch podlahy hygienicky čistý a vydezinfikovaný. Konečným krokem je ještě jedno umytí celé podlahy. Pro kvalitní dokončení této čistící technologie je totiž nezbytné – neutralizovat případné vlivy po činnosti čistící chemie. Následně se již celá podlaha nechá přirozenou cestou vyschnout.

Nyní…

Nyní několik slov k chemickým čistícím látkám. Společnost A SERVIS LIPKA využívá při čištění podlah především zásaditou chemii. Pokud to vyžaduje konkrétní situace, není pro firemní odborníky  žádný problém, aplikovat chemické čistidlo s kyselým profilem. Tyto přípravky jsou především vhodné k účinné a důkladné likvidaci zbytků cementu, vápna a případně dalších materiálů, které jsou použity při stavebních nebo rekonstrukčních činnostech.

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění podlah Praha garantuje svým klientům, že při použití kotoučového čistícího stroje a účinné chemie nedochází k žádným poškozením povrchu podlahy. A to tím spíše, že tým odborných profesionálů věnuje špičkové kvalitě a bezpečnosti celého čištění, vždy maximální pozornost.

Dalším příkladem spolehlivosti a profesionality jsou čistící kartáče, které společnost A SERVIS LIPKA používá. Jednokotoučový stroj je vždy vybaven pouze kartáči nejlepší značkové kvality. Každý z nich disponuje velmi jemnými a šetrnými štětinami, které dokonale plní svou funkci. Jejich rotační pohyb podlahu nikterak nezatěžuje ani nepoškozuje.

Zásadním…

Zásadním krokem a podstatnou technologickou složkou odborně ošetřené podlahy je její konečné navoskování. Čistící společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění a voskování podlah Praha realizuje tuto činnost při procesu tzv. fluatace. Na dokonale vyčištěnou podlahu je postupně nanášen průmyslový polymer, nebo-li vosk. Tento polymer spolehlivě zajišťuje dlouhodobé zachování čistého vzhledu a zvyšuje odolnost před zašpiněním.

Tento unikátní průmyslový vosk německé výroby je většinou pololesklého nebo matného typu. Dokáže konkrétní podlaze a danému prostoru propůjčit nejen optimální a dlouhodobou ochranu a pružnost, ale rovněž požadované protiskluzové vlastnosti. To znamená, že jsou vytvořeny všechny podmínky – pro vysokou úroveň bezpečnosti uživatelů – při pohybu po takto ošetřené podlaze.

Kvalitní průmyslový polymer se na povrchu podlahy chová jako dokonalý a prověřený protektor. Navoskovaná podlaha je podstatně odolnější vůči poškrábání, nešetrnému zacházení, nebo také proti následkům přesouvání nábytku.

Podlaha…

Podlaha, která byla ošetřena voskem si mnohem delší dobu zachovává svůj čistý a zářivý vzhled. Navíc senioři a také malé děti určitě ocení bezpečný pohyb, který jim taková podlaha poskytuje.

Obchodní německá značka PKD tímto způsobem prezentuje šetrný, účinný, a přitom velmi odolný typ průmyslového vosku. Zákazník zároveň ocení, že jeho odborně navoskovaná podlaha se podstatně jednodušeji a komfortněji udržuje. Určitě ještě stojí za informaci, že na této podlaze také nenajdete žádné stopy – po neestetických otiscích bosých nebo upocených nohou.

Společnost A SERVIS LIPKA dokonale připravenou podlahu voskuje minimálně dvěma až třemi vrstvami. Cílem je vytvořit pevnou, kompaktní a maximálně odolnou vrstvu. Teprve tato vrstva na dlouhou dobu zaručí nejen elasticitu a protiskluzovost, ale zároveň spolehlivě ochrání čistý a příjemný vzhled celé ošetřené podlahy.

Pro…

Pro klienta A SERVIS LIPKA, jsou tak veškeré výhody tohoto systému čištění a ošetření podlahy pouze a jen – na jeho straně hřiště. Špičková technologie moderního čištění kotoučovým strojem přináší výjimečnou, ověřenou a dlouhodobou kvalitu. Zároveň se jedná o komplexní – na trhu služeb – jedinečný systém odborného ošetření podlah.

Po skončení tohoto technologického postupu, zůstává povrch podlahy dokonale čistý, pružný a odolný vůči mechanickým i chemickým rizikům běžného užívání. Každý klient společnosti A SERVIS LIPKA tak získává vynikající produkt v podobě dokonale čisté podlahy. V konečném důsledku i výrazným způsobem ušetří, neboť skutečná profesionální kvalita nabízí množství zásadních výhod najednou.

S manželem jsme si společnost A SERVIS LIPKA vybrali okamžitě. Samotné jednání s firmou a jejími zaměstnanci trvalo o „jedno okamžitě“ déle. Důvod? Byli skutečně milí a vstřícní, přičemž vyznělo zcela přirozeně, že nám slečna v telefonu dokázala přesně a fundovaně poradit. Uvědomila jsem si velmi rychle, že mám co dočinění s profesionály, kteří vidí na prvním místě zájmy klienta a jeho plnou spokojenost!

Druhého…

Druhého dne nám e-mailem přišla cenová nabídka, přesná dohoda o termínu, včetně potřebných technických podrobností. Vše zkrátka v pořádku a dokonale připravené. Zůstalo pouze jediné – počkat na profesionály A SERVIS LIPKA a těšit se na kvalitní výsledek.

Oba pánové byli naprosto přesní. Takže během několika málo minut mohli začít s odbornou očistou celého našeho parketu. Práce jim šla neobyčejně dobře od ruky. Velmi rychle se „naše ošklivé káčátko“ začalo přetvářet v  elegantní podlahu z masivního dřeva. Když svou špičkovou práci skončili – podlaha svítila čistotou, jako kdyby byla právě nově položená. S manželem jsme nikterak neskrývali naši radost, neboť takový úžasný a kvalitní výsledek překonal o mnoho stupňů naše nejtajnější přání. Skutečně takto si představuji, že by měla vypadat odborně odevzdaná práce zkušených profesionálů!

A to se příliš nezmiňuji o příjemném vystupování a přístupu obou pánů ze společnosti A SERVIS LIPKA. Bylo jednoznačně příkladné, na vysoké kulturní úrovni. Úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění a voskování podlah Praha je pro nás oba – získáním této zkušenosti – jednomyslnou volbou, se zárukou dokonalé kvality, preciznosti a profesionální odbornosti. Z tohoto důvodu vám všem a s čistým svědomím,  mohu jejich perfektní služby vřele doporučit.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *