umývanie oken firma

Na umývanie okien rozhodne odporúčame „Výškové práce Bratislava“, Fasády, okná, výklady, umývanie, výškové čistenie, nano impregnácia, výškové práce

Zdravím, chcela by som sa podeliť o svoju skúsenosť s upratovaciu firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o.Výškové práce čistenie. A to preto, že som s nimi bola veľmi spokojná. Bývame v paneláku v centre, kde je všade hrozne veľa holubov. Takže si asi viete predstaviť. Nie je to práve pohľad pre bohov, keď máme furt okná od holubieho trusu.

kvalitné umývanie vo výškach

 

Povedali sme si, že si to necháme vyčistiť od upratovacej firmy, pretože ani mne, ani priateľovi, sa nám do toho umývať rozhodne nechcelo. Tak sme si sadli k televízii s notebookom a hľadali nejakú upratovaciu firmu. A nakoniec sme sa rozhodli pre firmu A SERVIS. Zavolala som im a dohovorila sa s nimi na termíne, kalkulácii a ďalších podrobnostiach a za štyri dni nám klopali na dvere.

A nemôžem nič…

A nemôžem nič iné, než ich vychváliť. Okná boli nádherne čisté a leskli sa ako zrkadlo. A aby okná neboli zase hneď špinavé, dali nám na ne impregnáciu na sklo, po ktorej sa špina toľko neusadzuje a ide to oveľa lepšie čistiť, pretože je možné špinu odstrániť prúdom vody. Zamestnanci boli veľmi sympatickí a slušní a okná umyli tak rýchlo, že sme sa tomu nestačili čudovať. Preto môžem túto firmu a jej službu umývanie okien Bratislava jedine odporučiť, pretože sme s nimi s priateľom boli veľmi spokojní.

umývanie okien vo výškach

umývanie a leštenie okien profesionálne

Navyše ďalej ponúkajú aj rad upratovacích služieb, čo je veľkou výhodou, pretože potom nemusíte hľadať niekoho ďalšieho a máte to všetko na jednom mieste a so zárukou kvality. Určite si ich v budúcnosti najmeme aj na čistenie kobercov, pretože tie už začínajú vyzerať, že by potrebovali trochu oživiť. A vieme, že to nebudú vyhodené peniaze.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *