voskovanie parkiet

„Čistenie a voskovanie Bratislava“ – profesionálne čistenie a podlahové voskovanie, Nanoimpregnácia, voskovanie, impregnácia Bratislava

Naša spoločnosť sa rozšírila a potrebujeme nové priestory, kde by sme mohli vystupovať my a všetci noví zamestnanci. Preto boli kancelárie prenajaté vo veľkej budove blízko centra. Predchádzajúca spoločnosť, ktorá obývala tieto oblasti, sa zamerala na pravidelný kontakt so zákazníkmi, ktorí k nej často prichádzali, alebo aspoň to bolo zrejmé z kancelárskych plôch. Obuv návštevníkov boli znečistené špinou. V niektorých izbách bola viditeľne jasná cesta od dverí k stolom. Pravdepodobne sa veľmi netrápili nad čistením podláh. – Čistenie, podláh Bratislava

čistenie mramorových podláh

 

Chceli sme začať inak. Naše vedenie je veľmi zamerané na čistotu, takže je potrebné správne vyčistiť podlahu. Vo veciach týkajúcich sa upratovania dlhodobo spolupracujeme s A SERVIS LIPKA, s.r.o.Čistenie, podláh BratislavaS touto spoločnosťou sme veľmi spokojní a poskytujeme našim zákazníkom čo najlepšiu starostlivosť. Uvedená práca bude vždy vykonaná včas a kvalitne. Nebolo ťažké rozhodnúť, kto budeme čistiť podlahu.

Na našu žiadosť…

Na našu žiadosť nám bolo povedané, že podlaha bola vyčistená strojom, rotačným kefovým strojom, ktorý je dôkladný, ale aj jemný a môže čistiť akúkoľvek podlahu. Používajú jemnú základnú chémiu, ktorá nepoškodí povrch podlahy. Tiež nám odporučili, aby sme podlahu voskovali, v podstate predlžovali jej životnosť. Podlaha nie je špinavá, rovnako ako nedotknutá a je oveľa jednoduchšie ju udržiavať. Videli sme tiež veľkú výhodu voskovania podlahy proti kĺzaniu, čím sa zníži riziko kĺzania.

S čistením a voskovaním sme dohodli s A SERVISOM. Obe práce boli vykonané profesionálne a s dokonalým výsledkom. Práca s touto spoločnosťou je potešením.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *