Plísně v bytě Praha

Pokud nevíte o nikom, kdo by se vám postaral o likvidaci plísně, kontaktujte protiplísňovou firmu Praha

V naší firmě se měl konat večírek, kam měla přijít i řada důležitých lidí a investorů, takže si asi umíte představit, jak vedení vyšilovalo – a já se jim ani nedivím, když se v naší společenské hale začala tvořit plíseň. Protože takto dobrý dojem rozhodně na nikoho neuděláte, na investory už vůbec ne. Takže bylo potřeba se toho nějak zbavit. – Protiplísňový nátěr

Naše uklízečky s tím sice dělaly, co mohly, ale plíseň se jim nepovedlo odstranit. Takže jsme si s kolegou sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se o to postarala za ně. Našli jsme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Protiplísňový nátěr, která měla v nabídce svou službu likvidaci plísní Praha. Nejprve jsme si ověřili jejich reference na internetu. Jelikož na ně byla všude samá pozitivní recenze, tak jsme už ani o nikom jiném neuvažovali.

Vše probíhalo…

Vše probíhalo v pořádku. Zeď perfektně očistili a poté aplikovali ochranný nátěr LSG proti plísním, který funguje právě jako prevence, aby se plíseň už znovu neutvořila. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

Takže je dobré si jej dát i na nábytek, kterého si ceníte a bojíte se, že by se na něm mohla plíseň objevit. Což jsme v naší firmě udělali, protože náš šéf z toho byl tak otrávený, že to dal pro jistotu všude možně, aby to už nemusel znovu řešit. Firma opravdu vystupuje velmi profesionálním chováním zaměstnanců, kteří odvádějí tu nejlepší práci. A to i  přijatelnou cenu, protože co jsme viděli i u jiných firem, stojí tyhle věci všechny dost podobně.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *