susic ruk ekologicky

Sušič rúk Ecostep R1.1

Pri zariaďovaní nových alebo rekonštrukcii starých priestorov treba myslieť aj na hygienické zariadenia. Tie sú nevyhnutnosťou, ktorá nesmie chýbať v žiadnych priestoroch ako sú napríklad hotely, reštaurácie, wellness centrá, športové prevádzky, ale aj rôzne iné. Súčasťou takéhoto zariadenia nie je len WC a umývadlo, ale aj možnosť osušenia rúk. Papierové utierky už dávno nie sú v móde a v dnešnej dobe kraľujú sušiče rúk. Tie poskytujú ľudom nielen hygienu, ale aj komfort, ktorý je dnes samozrejmosťou.

Prevratnou novinkou, ktorú by si mala zaobstarať každá prevádzka je nový sušič rúk EcoStep R1.1, ktorý prináša niekoľko výhod. Okrem toho, že má digitálny motor je veľmi úsporný a teda znižuje náklady na elektrinu. Oproti iným sušičom tak ročne ušetríte nemalé peniaze, ktoré viete ako podnikateľ investovať do niečoho iného. Výnimočný je tým, že má najnižšiu spotrebu na trhu, ktorá je až o 90% nižšia ako u iných podobných výrobkov. Zaujímavosťou je, že sušič EcoStep R1.1 získal HACCP certifikát a to vďaka antibakteriálnemu povrchu, ktorým disponuje. Počas používania si na ňom môžete navoliť dve rýchlosti, pričom jeho spotreba je 750 alebo 1000 W. Ruky dokáže osušiť v časovom horizonte 10 sekúnd, čím šetrí nielen energiu, ale aj čas jeho užívateľov. Súčasťou tohto výrobku je aj nádrž na odkvapkávanie vody z rúk, čo určite ocení nejeden z vás. Od konkurencie sa odlišuje aj tým, že obsahuje osviežovač vzduchu a dokáže neutralizovať zápach v okolí. Ak si tento produkt zakúpite, záruka vám bude platiť 5 rokov alebo počas prvého milióna použití. Množstvo osušení sa dá jednoducho zistiť pomocou diaľkového ovládania prístroja, kedy si viete presne pozrieť nielen počet, ale aj čas, kedy bol sušič v prevádzke.

V prevádzkach, kde je problém s bezpečnosťou alebo vandalizmom určite oceníte prevedenie antivandal, ktoré je vyrobené z tvrdeného plastu. Vďaka nemu nebude možné sušič poškodiť tak ľahko, ako je tomu u iných podobných výrobkov. Jeho obal ho dokáže ochrániť aj pri mechanickom poškodení a vy tak ušetríte nemalé finančné prostriedky na opravu alebo jeho náhradu. Súčasťou úsporného sušiča EcoStep R1.1 je aj LED osvetlenie, ktoré spríjemní celý priestor okolo neho. Vytvorí tak atmosféru, vďaka ktorej nebude návšteva hygienických priestorov len nutnosťou, ale aj zaujímavým spestrením. Sušič si môžete zadovážiť v troch farebných prevedeniach, podľa toho ktoré sa vám hodí najviac. Na výber je biela, čierna a sivá, pričom všetky tri varianty sa líšia len farbou a nie kvalitou či výkonnosťou. Ak premýšľate nad kúpou sušiča rúk, novinka EcoStep R1.1 je pre vás tou najlepšou voľbou, ktorú zaručene neoľutujete. Nielenže ním ušetríte množstvo energie, ale dokonale zapasuje aj to hocijakého priestoru. Zakúpiť si ho môžete pohodlne prostredníctvom e-shopu, ktorý vám je nonstop k dispozícii. Urobte správne rozhodnutie a dajte šancu úspornému digitálnemu sušiču rúk EcoStep R1.1.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *