wellness-hotel-impozant

Hotel Impozant vo veľkom rekonštruuje. Tešiť sa môžete aj na nový wellness bazén

Známy a obľúbený hotel Impozant, ktorý sa nachádza vo Valčianskej doline prechádza obrovskou rekonštrukciou celého objektu. Z tohto dôvodu nie je možné od apríla 2018 hotel ani jeho wellness navštíviť, nakoľko v ňom prebiehajú práce nezlučiteľné s poskytovaním služieb. Okrem toho, že priestory hotela sú v súčasnej dobe rekonštruované, dopĺňaný je aj o úplne nové priestory, ktoré potešia každého návštevníka. Hoci si budú musieť záujemcovia o ubytovanie a služby na otvorenie nových priestorov ešte nejaký čas počkať, výsledok bude stáť za to.

Obnovou prechádzajú nielen ubytovacie priestory, ale aj obľúbené wellness centrum. To počas celého roka zapĺňajú najmä návštevníci, ktorí majú za sebou náročnú turistiku alebo deň strávený na svahu. Hotelový wellness poskytuje všetkým luxusne vybavené priestory, ktoré uspokoja potreby aj tých najnáročnejších dovolenkárov. Súčasťou centra je nielen niekoľko druhov sáun a špeciálnych kúpeľov, ale tešiť sa môžete aj na veľký bazén s protiprúdom a vírivkou. Hotel Impozant vám tak poskytne dokonalý oddych v krásnej slovenskej prírode, ktorá je všade naokolo. Keďže je areál umiestnený mimo obývaných oblastí, jeho polohu ocenia nielen milovníci prírody a turistiky, ale aj zimných športov. Hotel Impozant ubytuje každý rok veľké množstvo rodín, ktoré prichádzajú do oblasti práve kvôli času strávenému na svahoch Valčianskej doliny. Málokto dokáže po náročnom dni odolať oddychu v hotelovom wellness centre, ktoré je k dispozícii úplne každému. V jeho priestoroch sa nielen uvoľníte po náročnom dni, ale naberiete sily aj na ten ďalší. Zregenerovaný sa tak môžete vrhnúť do nových športových aktivít, kvôli ktorým ste do Valčianskej doliny pravdepodobne zavítali. Ak chcete wellness centrum navštíviť bez vašich ratolestí, hotel Impozant sa o ne s radosťou postará.

K dispozícii sú animačné programy organizované profesionálnymi animátormi, ktorí vyplnia voľný čas vašich detí. Kým vy budete oddychovať v saune, vírivke alebo v bazéne, vaši potomkovia budú v bezpečí a bude o nich dobre postarané. To, že hotel poskytuje bohatý detský program však neznamená, že aj oni nemôžu navštíviť hotelový wellness. Z dôvodu rekonštrukcie sa však momentálne nedajú vykonávať žiadne rezervácie a objednávky pobytov. Predbežný termín otvorenia je stanovený na február 2019, kedy by mal byť hotel sprístupnený verejnosti. O aktualitách a presnom dni spustenia prevádzky bude hotel Impozant informovať verejnosť na sociálnej sieti Facebook, ale aj na web stránke.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *