Jak čistit koberce Praha

Tmavé skvrny na koberci nemusí zůstat na vždy. Stačí využít strojové čištění koberců Praha

Pokud hledáte někoho opravdu dobrého na čištění koberců, tak bych vám ráda doporučila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA Jak čistit koberce Praha, která nám moc pomohla. Naše dcera se hrozně ráda motá v kuchyni, a to jí jsou teprve čtyři roky. Je pravda, že za pár let to asi oceníme, ale teď to bylo spíše na hlídání a práce navíc, než aby to pro nás znamenalo nějakou úlevu. Ale snažím se o víkendu si udělat hodně času na vaření, aby mohla být o toho.

A teď jsme zrovna dělaly na svačinu čokoládový puding. Nechala jsem jí ho míchat, ale bohužel míchala asi moc silně, protože hrnec tak shodila z plotny na zem. Naštěstí puding ještě nebyl horký, jen vlažný, takže se nepopálila, ale velké tmavé skvrny od čokoládového pudingu byly hodně vidět, protože máme v kuchyni béžový koberec. Pokoušela jsem se to vyčistit, ale moc úspěchu jsem s tím teda nesklidila.

A to…

A to jsem zkoušela všechno možné. Manžel se mi s tím snažil pomoct, když viděl, že se mi s tím moc nedaří, ale jeho výsledky nebyly o nic lepší než moje. Nakonec jsme se smířili s tím, že si na to budeme muset najmout úklidovou firmu. Ale když už jsme věděli, že do toho budeme muset investovat peníze, řekli jsme si, že si necháme vyčistit i koberec v obýváku a předsíni, kde už koberce taky nevypadaly nejlíp.

Takže jsme hledali poměrně důkladně na internetu a přečetli hromadu recenzí, abychom měli jistotu, že to nebudou vyhozené peníze.  A nakonec jsme si vybrali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. která měla největší počet kladných recenzí. A když jsem viděla jejich práci, nedivím se proč. Všechny tmavé skvrny zmizely a koberce vypadaly tak dobře, jak kdybychom je koupili a ne nechali vyčistit.

Na čištění…

Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu a speciální chemikálie, které hezky provoněly celý byt a říkali, že by po nich měla jít nově vzniklá špína snadno dolů. Nejprve koberce dlouho kartáčovali strojem do koberců a čistili, a poté všechnu špínu vysáli velice výkonným vysavačem. Čímž koberce zbavili i roztočů. Olejová skvrna samozřejmě zmizla. Proto tuto úklidovou firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučujeme. Protože to jsou skuteční mistři ve svém oboru.

Od té doby, co nás byli, jsme se rozhodli jejich služby využívat pravidelně. Abychom tak prodloužili životnost našich koberců a udržovali stále jejich hezký vzhled. Jsou sice trochu dražší, ale vzhledem k veliké kvalitě jejich služeb to pro mě není částka, kterou bychom s manželem nebyli ochotní obětovat. Zaměstnanci byli velice milí a opatrní v ostatním věcem v našem bytě. Takže mě zkrátka nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *