Recenze čištění koberce Hradec Králové

Pomocí strojového čištění v může váš koberec zářit, jako by byl nový

Ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Hradec Králové si zakládáme na co nejmodernějších technologiích, které dosahují těch nejlepších výsledků a stále se snažíme naše služby zdokonalovat, abychom našim zákazníkům poskytovali co nejlepší servis a kvalitu. Je proto pro nás zcela nepochopitelné, že stále většina úklidových firem může ještě nabízet svým zákazníkům „službu“ v podobě čištění koberců zastaralou a neúčinnou extrakční metodou.

Tato technologie je dnes pouhým přežitkem a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce. Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i divný tvar.

Proto…

Proto není divu, že se tato služba setkává s nemalým počtem nespokojených zákazníků. Podlehnou totiž nižší ceně, jenže poté jsou nespokojení a hledají nové alternativy k vyčištění jejich koberce.  Proto tuto metodu nepoužíváme a spoléháme se na kotoučové strojové čištění, díky kterého při čištění koberců dosahujeme těch nejlepších výsledků. Díky rotačním kartáčům kotoučový stroj zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Metoda je sice časově, fyzicky i finančně náročnější. Ale za to dosahuje vynikajících výsledků. A to prakticky ve všech případech. Nedávno jsme navštívili byt ženy, která si po rozvodu chtěla byt předělat k obrazu svému. A chtěla si tam nechat jeden koberec. Který byl už starší a potřebovat vyčistit. Takže se rozhodla, že si ho nechá vyčistit od úklidové firmy a jsme rádi, že se obrátila právě na nás. Pomocí kotoučového stroje a naší kosmetice jsme její koberec vyčistili do poslední nečistot a dali mu opět jeho nový a nadýchaný vzhled.

Nejprve…

Nejprve jsme koberec vykartáčovali a zapracovali naši čisticí kosmetiku a poté jsme všechny nečistoty odsáli vysavačem. Tím jsme koberec zbavili nejen špíny, ale také všech bakterií, alergenů a roztočů. Majitelka bytu byla velice nadšená, jejich koberec vypadal opravdu jako nový a lépe do nového zrekonstruovaného bytu hezky zapadl.

A nás netěší nic více, než když jsou klienti s naší prací spokojeni. Naše služby nabízíme po celém území České republiky. Takže se nemusíte obávat, že bychom vaši zakázku nepřijali. Dále své služby realizujeme i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže za vámi přijedeme kamkoli v okolí, kam potřebujete.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *