Čištění koberce Brno, diskuse

Se strojovým čištěním Brno odstraníte z koberce i pleťové masky

Znám spousty úklidových firem, které na první pohled kvůli jejich levným službám vypadají lákavě, ale ve skutečnosti to není nic, o co byste stáli. Protože abyste skutečně vyčistili koberec, potřebujete na to opravdu kvalitní kosmetiku a kvalitní přístroje. A ty už samy o sobě nejsou levné. Takže pokud je cena služeb podezřele levná, tak byste se jí měli raději vyhnout. Pokud nechcete, aby se stalo, že by vám koberec mohli poničit.

Takže když jsme s kolegyní v našem kosmetickém salónu uvažovali o čištění koberců, tak jsme upřímně nevěděli, na koho se obrátit. Máme totiž všude koberce, protože prosíme zákaznice, aby se zoufaly. Tak aby jim nebyla zima na nohy a nemusely chodit po podlaze, tak máme všude koberce. Ale sem tam vám spadne nějaký ten oční stín nebo pleťová maska.  Takže jsme potřebovali někoho, kdo by se o to postaral.

Takže…

Takže jsme hledali na internetu, kdo by měl opravdu dobré reference. Prolezli jsme opravdu všechny možné diskuze a všelijaké servery, a nakonec jsme si řekli, že nejlepší asi bude, když se obrátíme na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberce Brno, diskuse. Připadala mi fajn, tak jsem se už soustředila pouze na jejich webové stránky. Měla opravdu dobré reference a všichni je moc vychvalovali, navzdory tomu, že cena za jejich čištění koberců nebyla zrovna nejlevnější.

Ale všichni psali, že se využití jejich služeb opravdu vyplatí.  Oni totiž nepoužívají extrakční metodu čištění. Ale metodu strojového čištění, kdy se prvně koberce nanesou dezinfekčním roztokem a poté se kartáčují. Pomocí této metody nám koberec krásně vyčistili a jejich speciální přípravky provoněly celý můj byt. Samotné čištění zabralo mnohem méně času, než jsem čekala, nemusela jsem si kvůli tomu brát volno. Stihlo se to za odpoledne.

Tímto…

Tímto bych všem tuto úklidovou firmu chtěla doporučit, hlavně těm, kteří nevědí, na koho se obrátit, protože s touto budete spokojení ve všech ohledech. Nejenom že odvádějí kvalitní práci. Ale chovají se i velmi profesionálně. I cenově je dostupná, i když je dražší, protože ta cena není zase tolik příliš vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, který to potřebuje. Navíc realizují i spoustu dalších služeb, jako je čištění podlah, mytí oken a odstraňování graffiti a plísní.

Já osobně začala jejich čištění podlah a koberců i doma, protože odvádí skvělou práci, kterou mě by se určitě odvést nepovedlo. Proto se spoléhám na ně. A i kdyby se mi to možná někdy povedlo, tak by mi to zabralo spoustu času, který mi lidi z A SERVIS pomůže ušetřit a to velmi za rozumnou cenu.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *