Plísně v bytě Praha

Pokud máte problémy s plísní, vyřeší jej za vás protiplísňový nátěr LSG Praha

Před nějakou dobou jsme u nás doma řešili problémy s plísní, a protože mě tato tématika zaujala v tom smyslu, že jsem nechápala, jak je to možné, protože jsem si myslela, že se plíseň dělá jen ve sklepech nebo ve straších domech, tak jsme se o tom s mým mužem snažili něco zjistit. A dozvěděli jsme se, že ideální vlhkost je mezi 40 až 60 procenty, takže njelepší je kontrolovat ji pomocí vlhkoměru.

Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá, i když nemáte v koupelně žádná okna, obzvlášť když máte v ní špatně nastavený výkon ventilátoru. Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Ani by mě nenapadlo, že takové drobnosti mohou způsobit vznik plísně. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Plísně v bytě Praha.

Měli…

Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Nám se plíseň udělala za jednou skříní, a zjistili jsme to tak, že se moje dcera s přítelem z jejich starého bytu stěhovali do nového, ale rozpadla se jim skříň. Tak nás dcera poprosila, jestli si nemůže vzít tu ze svého starého dětského pokoje. To pro nás nebyl samozřejmě žádný problém. Ale když jsme skříň odsunuli, zjistili jsme, že je na zdi plíseň.

Tak jsme se to snažili, ale nedařilo se nám to, tak jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu. A jsme rádi, že jsme si vybrali A SERVIS. Slečna na centrále byla moc milá a domluvila nám termín na konec týdne. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály.

Také…

Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. Ten nátěr je opravdu skvělý, díky němu máme od plísně pokoj, a už se jí nemusíme zabývat. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A jestli můžu ještě něco doporučit, tak to, abyste si nátěr nechali nanést, i pokud vás plíseň ještě nepotkala.

Jako prevenci. Těmto věcem je opravdu lepší předcházet, ušetří vám to nejen peníze, ale i čas a starosti. Tak či tak, ať už problémy s plísní máte nebo ne, tak LSG od této firmy doporučuji. A i jejich ostatní služby, kterých nabízí celou řadu. My od nich začali pravidelně využívat i čištění koberců, které rovněž můžeme jedině doporučit. A věřím, že ať už si od nich objednáte jakoukoli službu, určitě nešlápnete vedle.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *