Odstranění graffiti

Nejlepší prevencí proti graffiti je aplikace AGO nátěru, odstraňování graffiti Brno

Takové zákazníky máme rádi. Zodpovědné a přemýšlející dopředu, lidi, kteří řeší problémy ještě před tím, než vzniknou a ne až je pozdě. Proto jsme byli velice rádi, když se na nás obrátila mladá rodina s tím, že se rozhodli, že budou na své chatě trávit víc času. Rozhodli se tedy chatu zrekonstruovat a poté opatřit antigraffitovým nátěrem od naší firmy. Chtěli si totiž zabezpečit to, že jejich práci hned tak někdo nezmaří tím, že si vezme do ruky sprej a pomaluje jim fasádu.

Co se týče antigraffitového nátěru a celkově problematiky graffiti, patříme ke špičce v oboru nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Naše úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstranění graffiti, vytvořila speciální antigraffitový program, který důsledně a spolehlivě paralizuje všechnu činnost graffitových vandalů. Tento program je založen na využití všech více než dvacetiletých zkušeností. Zahrnuje i technologie odstraňování graffiti i z neošetřených ploch, ale velice důležitou částí je právě prevence.

Nejspolehlivější…

Nejspolehlivější prevencí se stoprocentní účinností před vandalizmem tohoto typu, je nechat naší firmou A SERVIS opatřit fasádu nanesením antigraffitové ochrany. Tímto nátěrem jsme schopni opatřit téměř jakýkoliv povrch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Antigraffitový nátěr, takzvaný AGO jsme nanesli v několika vrstvách, množství počtu vrstev totiž záleží od struktury ošetřovaného povrchu.

Fasáda chaty je naštěstí hladká, takže stačilo nanést 3 vrstvy nátěru, více vrstvami je ale potřeb opatřit strukturované a pórovité povrchy. Někdy potřeba na povrch nanést 6 až 12 vrstev. Teď už je to ale rok od toho, co jsme na fasádu tento nátěr aplikovali. A nyní se na nás zákazníci obrátili s tím, že jim někdo fasádu posprejoval. Nezbývalo, než se telefonicky domluvit a dát se do práce. Graffiti jsme opakovaně zesvětlili pomocí vysokotlakého přístoje a ty byly rázem ty tam.

Poté…

Poté jsme zákazníkům zdarma obnovili tu část, které byla kvůli nápisu porušena. Měli štěstí v neštěstí, protože aplikace antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí, aby venkovní teplota dosahovala minimálně 10°C, protože jinak nátěr nejde aplikovat, stejně tak i při jeho odstraňování je třeba myslet na to, že to nelze technologicky provést, pokud venkovní teplota klesne pod tuto hranici. Při odstranění graffiti z povrchů, které tímto nátěrem nebo nástřikem opatřené nejsou se úspěšnost odstranění pohybuje od 60 – 90 %.

Zatím co, když AGO aplikované je, není problém dosáhnout 100% úspěšnosti. A to se povedlo i v tomto případě. Jsme rádi, že se na nás naši zákazníci obrátili už před rokem a teď jsme mohli graffiti bezproblémově odstranit. Kdyby tomu tak nebylo výsledek by byl nejistý. Takhle si naši zákazníci mohou užívat svojí krásné chaty bez starostí.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *