Odstranění graffiti

Nepříjemně zakončený zážitek, Odstraňování graffiti Hradec Králové

Před pár týdny nám volal jeden pánský zákazník. Stěžoval si, že jim někdo přes noc posprejoval fasádu domu. S manželkou na to přišli, zrovna když se vraceli z romantického večera domů. Graffiti si přáli odstranit, a tak zavolali naši firmu A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti. V prvé řadě je třeba zdůraznit, že při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem se úspěšnost odstranění se pohybuje od šedesáti do devadesáti procent.

Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech mnohdy nedaří trvale odstranit. Jsou však i jiné možnosti. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstranění graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády. Postupujeme tak, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší žádné dobré výsledky.

Graffiti…

Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury, které jistě nikdo nechce. Jako prevenci proti vandalismu tohoto typu doporučujeme nechat si nanést na povrch antigraffiti ochranu. Která zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je potřeba zdůraznit, že odstraňování graffiti nelze technologicky provést a zakázky odevzdat v uvedeném termínu již ve finální podobě a ukončené, v okamžiku, kdy klesne venkovní teplota pod deset stupňů.

Ze zkušeností máme ověřeno, že za těchto teplot zpravidla nepřibývá ani graffiti. Antigraffiti nátěr je nanášen v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou náš antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky vyšší než deset stupňů.

Poskytujeme…

Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice a to od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést vrstev šest až dvanáct. Domníváme se proto, že naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka Praha, Brno) jako jediná v České republice garantuje funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není příliš komplikované a je vždy se stoprocentním výsledkem.

Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr Bellizoni, čímž docílíme toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až šest let a snese toho více. Včasné a rychlé odstranění graffiti je nesmírně důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční „umělci“ záhy přijdou na to, že jejich dílo nemá dlouhého trvání a jdou tak konat své umění někam do dalších končin. Graffiti jsme nakonec úspěšně odstranili a zákazník byl spokojen.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *