Čištění fasád ve výšce

Nátěr proti plísním, účinné zastavení novotvorby plísně na zateplených fasádách

Když jsme zjistili, že na fasádě banky se nám objevuje plíseň, tak jsme začali problém hned řešit. Věděli jsme, že nám nepomohou nějaké desinfekční přípravky a že budeme potřebovat profesionální firmu. Plíseň je zákeřná a ráda se vrací. Je na ni potřeba tvrdá ruka a moderní technologie a přípravky. Ty nabízí na svých stránkách v rámci svých služeb firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění fasád ve výšce,  která má všude na internetu mnoho pozitivních recenzí.

Právě ty nás přesvědčily o tom, že firma je opravdovým profesionálem, který si s naším problémem dokáže poradit raz dva. Potřebovali jsme rychlé řešení, které je navíc účinné. Banka musí být čistá a musí reprezentovat společnost. Není možné, aby na fasádě byla plíseň. To může odlákat klienty. A to si nemůže žádný podnik dovolit. Když jsme do firmy volali, tak nám paní operátorka dala vybrat z několika volných termínů.

Asi…

Asi za tři dny už jsme před bankou měli pracovníky se všemi prostředky a přípravky, které potřebovali pro odstranění plísně. Dali se okamžitě do práce, aby byli co nejdříve hotovi. Pracovali ale pečlivě a nevynechali ani jedno místečko s plísní. Jejich postup je snadný a vždy stejný. Nejdříve začnou mechanickým a chemickým čištěním fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu.

Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný a nejedná se o žádnou agresivní a nebezpečnou chemii, která by mohla ublížit člověku.

Bylo…

Bylo nám od pracovníků vysvětleno, jak nátěr funguje. antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu a že i opravdu krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Proto je nátěr tak účinný, odolný a dokonalý.

Lze ho nanést nejen na fasády budov, ale i na mítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nátěr je pak odolný vůči UV záření, což je pro mě dobré, protože na fasádu svítí hodně slunce. Bez firmy A SERVIS bychom s plísní bojovali hodně dlouho a možná bychom nevyhráli. Moc děkujeme za pomoc a rozhodně doporučujeme ostatním.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *