Mytí zimních zahrad, nezklame vás ani ve vaší nepřítomnosti

Teta…

Teta měla před nedávnem hroznou smůlu. Chystala oslavu svých padesátin, byla pozvaná celá rodina a ona už dlouho dopředu vymýšlela, čím nás pohostí, a snažila se dát svůj dům do co nejlepšího pořádku. Aby ji nikdo nemohl zkritizovat, že se o své bydlení nestará. Jenomže asi z toho stresu si uhnala nějaký nepříjemný zánět, skončila v nemocnici a tam si ji několik dní nechali. Bohužel to bylo zrovna v době, kdy měly vrcholit ty největší přípravy.

Máme…

Máme spolu blízký vztah, takže mi dala klíče a požádala mě, ať některé věci udělám za ni. Část jsem stihla, ale potom jsem musela na dva dny služebně odjet. Věděla jsem, že se teta na mě spoléhá, takže jsem to musela vyřešit za každou cenu. Musela jsem ještě umýt okna v celém tetině domě, a to nebyla sranda. Teta má stará okna, se kterými se obtížněji manipuluje, a práce s nimi je opravdu na dlouho.

 

Nakonec…

Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem se domluvila s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí zimních zahrad na tom, že okna umyje. Dala jsem jim klíče od domu a jen jsem se modlila, ať to nejsou podvodníci, kteří tetu vykradou. To se samozřejmě nestalo. Jedná se o naprosto seriózní firmu s důvěryhodnými zaměstnanci. Pracovníci svou práci provedli spolehlivě, v domě nenadělali nepořádek. Okna se firmě podařilo umýt skvostně. Teta, kterou o dva dny později pustili z nemocnice, byla velice překvapená, jak dobře mohou její okna vypadat, pokud se tak pečlivě umyjí a vyleští. Neměla jsem odvahu jí říct, že jsem do jejího domu vpustila ve své nepřítomnosti cizí muže, takže jsem se prozatím k A SERVISU nepřiznala a nevím, jestli to někdy udělám. Horší bude, jestli po mě bude teta zase chtít, abych jí pomohla s okny a bude očekávat takový dokonalý výsledek.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *