Brno čištění podlah

Čištění podlah do hloubky. Průmyslová dezinfekce, impregnace, voskování Brno

Chtěla bych napsat pár slov o firmě Brno čištění podlah, kterou jsem objevila přes internet, když jsem četla všechna možná fóra a diskuze. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. My konkrétně potřebovali vyčistit podlahu v naší prodejně s chovatelskými potřebami. Některé tato věci jsou pěkně drahé, a proto je nemůžeme prodávat na místě, které by připomínalo smetiště.

Proto jsme se snažili obchod udržovat v co nejlepším stavu. Ale podlahy v poslední době začaly být docela špinavé a začaly podkluzovat. Proto museli přijít na řadu odborníci. Kontaktovali jsme proto lidi z A SERVIS a popsali jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na nás udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance.

Mohu…

Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Podlahy perfektně vyčitily. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů.

Mohla…

Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je pro nás důležité, zvlášť když vybalujete těžké zboží. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit. Protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech, čemuž jsem se nedivila nejen já, ale i zbytek kolegů a dokonce někteří naši stálí zákazníci.

Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo. Takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Nabízí navíc i celou řadu dalších služeb a realizují je nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Toto je pro nás dalším důkazem, že firma odvádí skvělou práci ve všech směrech. Protože jen kvalitní firma je žádaná firma.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *