Koberce Praha, čištění

I barevné skvrny jde z koberce vyčistit. A to pomocí kartáčového strojového čištění

Nikdy jsem si moc nepotrpěla na kávu, takže jsem doma vždycky měla opravdu slušnou zásobu všelijakých čajů. Protože je piju opravdu každý den.  A nedávno jsem měla zrovna chuť na černý vanilkový čaj, který jsem měla zrovna z Anglie. A co se mi nepovedlo, z chodby našeho paneláku se ozvala rána, já se lekla a čaj skončil na koberci. A to na světlém, abych nezapomněla podotknout.

Dělala jsem všechno možné, abych to vyčistila, nakoupila si na to i speciální čisticí prostředky, ale bylo to úplně k ničemu. Pořád to bylo trochu vidět a já nechtěla, aby to bylo ani trochu vidět.  Bylo potřeba na to najmout nějakou úklidovou firmu, s čímž souhlasil i můj manžel, když tu skvrnu viděl. Byl zrovna na služební cestě, když se mi to stalo. Ale věděli jsme, že nechceme čištění pomocí extrakční metody, protože už dříve jsme si nechali ve starém bytě takto vyčistit koberce a dopadlo to katastrofou.

Takže…

Takže jsme náš výběr museli zúžit na ty firmy, které tohle nenabízely. Po hledání v sekci Koberce Praha, čištění,  jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění, kterou všichni poměrně hodně vychvalovali. Tak jsme jim zavolali, vysvětlili jim naši situaci a domluvili se s nimi na termínu čištění. Cena byla sice o trochu vyšší, ale neodradilo nás to.

Protože na internetu měli opravdu samé výborné reference. Takže jsme měli tak nějak jistotu, že to nebudou vyhozené peníze. V domluvený den přijeli a pustili se do čištění. Pomocí velkého kotoučového stroje kartáčovali koberec tak dlouho, dokud skvrna nezmizela. Bylo taky skvělé, že byste na koberci nepoznali, kde byl čištěný, protože struktura koberce byla na všech místech stejná.

Jejich…

Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, takže není nic, co bychom mohli této firmě vytknout. A musím vyzdvihnout i chování jejich zaměstnanců. Jsou opravdu moc milí, domluva s nimi byla perfektní a já jim opravdu nemám co vytknout. Jakmile naše koberce budou opět potřebovat vyčistit, na nikoho jiného se obracet nebudeme. Tato firma nám nabízí vše, co potřebujeme.

Nabízejí své služby po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu. A ani nemusíte čekat dlouho na termín. My nečekali ani týden a přijeli k nám koberec vyčistit. Takže pokud potřebujete čištění koberců, doporučuji tuto firmu. My s ní byli spokojeni ve všech ohledech. A nabízí i celou řadu dalších služeb, takže vám doporučuji, abyste se podívali na jejich internetové stránky.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *