Čištění Ostrava, koberce

Jak odstranit fleky od oleje a další skvrny z koberců. Čištění koberců a sedaček Ostrava

Nedávno…

Nedávno jsme dostali chuť na kuřecí řízky, tak jsem si říkala, že je k tomu obědu udělám. Ale ten den jsem měla den blbec s velkým B. Protože se mi olej, na kterém jsem smažila, vylila na zem. Chtěla jsem ho přelít od láhve, abych ho pak mohla použít ještě jednou, protože nebyl přesmažený, ale místo v láhvi skončil na zemi. A to na koberci, protože je máme v celém bytě, včetně kuchyně. Snažila jsem se to rychle vyčistit, ale nešlo to. Nakoupila jsem i drahé saponáty na tu nejodolnější špínu a nic. Na koberci byl vidět pořád viditelný mastný flek a i struktura vlasu koberce v tom místě byla výrazně jiná. Nakonec jsem manželovi řekla, že to prostě nevyčistím, že je potřeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu. Když viděl, jak jsem se s tím dřela a vypadalo to furt stejně, tak souhlasil.

 

Kupovat…

Kupovat úplně nový koberec se nám nechtělo, protože jsme uvažovali o stěhování, tak nám to přišlo jako zbytečná investice. Sedla jsem si proto k internetu a hledala nějakou úklidovou firmu, která by měla dobré ohlasy, aby to nebyly vyhozené peníze. A asi po hodině čtení všeho možného jsem vybrala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Sice byli dražší, ale měli vynikající reference, tak jsme usoudili, že to nebude marná investice. A nebyla. Koberec byl dokonale vyčištěný, fakt by na něm člověk nepoznal, že na něm skončila hromada oleje. Vypadal skoro jako nový. Zaměstnanci této úklidové firmy byli navíc velmi milí a příjemní. Takže my je s manželem můžeme všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit. Hlavně se nesmíte nechat odradit tou vyšší cenou, protože lidé z A SERVIS odvádí opravdu vynikající práci, která za to stojí, tyto informace o ceně i o kvalitě jsem si ověřila taky v panelové diskuzi a na recenzích v rubrice Čištění Ostrava, koberce.

 

Koberec…

Koberec po jejich čištění vydržel čistý opravdu dlouho. A opravdu si poradili i s takovými skvrnami, o nichž jsme si mysleli, že už určitě nemohou jít vyčistit. My se na ně začali obracet pravidelně, protože to výrazně prodlouží životnost koberců. Ale říkám, není to potřeba často, protože koberec vydrží čistý opravdu dlouho, takže za sebe tuto službu opravdu doporučuji. Zaměstnanci jsou navíc velice milí, moc dobře se mi s nimi spolupracovalo, takže za mě za jedna v každém ohledu. Nerada pracuji s nepříjemnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci, obzvlášť když jde o práci ve vašem domě. To chcete mít jistotu, že s lidmi bude domluva a všechno klapne a ne se obávat, že dojde k nějakým nedorozuměním a nesrovnalostem. Ale tohle se vám u A SERVIS rozhodně nestane. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky, či je neváhejte kontaktovat.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *