Graffiti, fasády Brno

Jak se chránit  před graffiti? Ochrana fasád proti sprejovými nátěry Brno

Graffiti…

Graffiti jsou dnes velice rozšířeným problémem, se kterým se dnes můžete setkat na každém rohu. A to doslova, protože graffiti vidíte skoro na každé ulici. Alespoň pokud bydlíte ve větším městě. Je to sprosté ničení majetku a dle našeho názoru by se na toto měli zavést mnohem přísnější zákony. Abychom se tomuto problému do budoucna mohli vyvarovat. Ale i teď se s tím dá něco dělat. Můžete svůj dům či firmu chránit antigraffitovým nátěrem. Sprejeři totiž často poznají, zda dům nátěr má nebo ne. Když vidí, že je dům nátěrem chráněný, tak ho mnohdy ani neposprejují, protože ví, že by jejich dílo nemělo moc dlouhého trvání. Takže na to nechtějí plýtvat svými drahocennými barvami. A antirgaffitový nátěr nabízíme i v naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Dále…

Dále také realizujeme antigraffitový program Graffiti, fasády Brno, který důsledně a spolehlivě ničí tuto činnost sprejerů. Protože s praxe máme ověřeno, že sprejer pokud vidí, že je na prostoru, který se chystá pomalovat antigraffitový nátěr, tak to rovnou nechá být a jde jinam. Protože ví, že by jeho kresba příliš dlouho nevydržela a bylo by to pro něj plýtvání barev. Tento antigraffitový program zahrnuje technologie odstraňování graffiti i z neošetřených ploch, ochranu proti graffitovému vandalismu a  znečištění, aplikaci antigraffitových nátěrů, které jsou jedinou skutečnou účinnou ochranou a obranou proti sprejerům a jejich nevkusným čmáranicím. Dále tento program zahrnuje tzv. systém budov bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, účinnou prevenci stop nedovolenému graffiti. Samozřejmě jeho nedílnou součástí je kvalitní komplexní servis s velmi rychlým a včasným odstraňováním i sebemenšího graffitového znečištění ihned, a to včetně stržení a odstranění plakátů a nepovolených výlepů.

 

S tímto nátěrem…

S tímto nátěrem a celkově s naší službou byli velice spokojeni i lidé z umělecké školy, kde se jim graffiti objevilo na jejich fasádě. A uznejte sami, že graffiti není bůh ví jaké umění, a když se něco takového objeví na fasádě umělecké školy, je to nadělení. Ale díky našemu nátěru si s tím již nemusí dělat žádné starosti. A právě z těchto zmiňovaných faktů jednoznačně vyplývá, že nejspolehlivější prevencí se stoprocentní účinností před vandalizmem tohoto typu, je nechat si touto firmou nanést antigraffitovou ochranu všude tam, kde se nacházejí sprejery vyhledávaná inkriminovaná místa v podobě fasád, zdí, kamenných zídek, teras, schodišť apod. Díky tomuto nátěru se spolehlivě vyhnete všem graffitovým problémům. Které by vás mohli v budoucnu potkat. Protože jediná jistota v dnešním světě je, že vše je nejisté.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *