Jak odstranit graffiti v Liberci

S antigraffitovým nátěrem se zásadně mění ochrana a čištění fasád od sprejů. Anti grafitové nátěry Liberec

V naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme velké množství úklidových služeb. Mezi ně patří čištění koberců, podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Služby realizujeme v programu Jak odstranit graffiti v Liberci a také po celém území České republiky, Slovenska, Rakouska a Německa. Díky tomu, že naše služby poskytujeme ve všech těchto místech, je viditelné, že se dokážeme udržet i na velmi náročném trhu.

V tomto článku bychom se chtěli více zaměřit na naše odstraňování graffiti. Protože se jedná o velice rozšířený problém, kterého by se každý rád zbavil. Nejlepší způsobem, jak se graffiti vyvarovat je pořídit si antigraffitový nátěr AGO.  Nanášíme ho v několika vrstvách –  počet vrstev je závislý na struktuře ošetřovaného povrchu. U hladkých ploch se obvykle nanáší 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést 6 až 12 vrstev.

Aplikovat…

Aplikovat jej lze na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10°C. Je proto třeba uvést, že ani vlastní odstranění graffitového nástřiku nelze technologicky provést, pokud venkovní teplota klesne pod tuto hranici. Z dlouholeté zkušeností však víme, že za těchto podmínek také nepřibývá graffitového vandalismu.

Je proto logické, že pokud panují tyto nepříznivé teplotní podmínky, opravdu nelze uskutečnit a odevzdat domluvené zakázky v uvedeném termínu. Chtěli bychom upozornit i hlavně na to, že nikdy není řešením graffiti pouze zamalovat. Protože sprejerská barva je příliš silná na to, aby graffiti zcela překryla. Barva navíc po letech vždy ztrácí na sytosti, takže graffiti s postupem času prosvítá čím dál více. Jedinou možností, jak lze graffiti odstranit na sto procent.

Aniž…

Aniž by bylo třeba jej čistit a popřípadě i zamalovávat, je pořízení si antigraffitového nátěru. Tento problém řešili i naši poslední klienti, kteří měli problém s posprejovanou fasádou obchodního centra. Před námi si na odstraňování pozvali jinou firmu, se kterou nebyli vůbec spokojení. Tak nás kontaktovali a my se už o vše postarali.

Naši zaměstnanci nejprve odstranili graffiti, potom vše zamalovali barvou, a pak natřeli vše antigraffitovým nátěrem. Klienti byli s námi velmi spokojení, a to je naším cílem. Není totiž pro firmu nic lepšího než spokojený stálý zákazník. Od té doby se totiž na nás obrací i ohledně dalších služeb. A sice na omývání oken a výloh. A skutečně nás to těší, protože je to pro firmu ta nejlepší vizitka a reklama, jaká může být.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *