Mytí Ostrava, okna, fasády

Čistá okna jsou tou nejlepší vizitkou. Výškové mytí oken,  prosklených fasád Ostrava

V advokátní…

V advokátní branži to není vůbec jednoduché. Každý si myslí, na jaký si nepřijdeme balík. Ale ono to chce se hodně ohánět. Shánět si klienty a pak pěkně makat, aby byli spokojení. Jsme středně velká advokátní kancelář. To znamená, že máme tři advokáty a šest koncipientů. Občas přijmeme i nějakého studenta na stáž ze školy. To aby nám pomohl a zároveň se naučil, jak to chodí v advokacii. Musíme zaklepat, ale docela se nám daří. I když je to hodně práce. Abychom na své klienty působili co nejlíp snažíme se udržovat kancelář, co nejčistší. Součástí toho je i péče o okna. Proto na mytí oken najímáme profesionály z Mytí Ostrava, okna, fasády. Zjistili jsme, že díky týmu zkušených pracovníků, kteří jsou odborně proškoleni je firma A SERVISU LIPKA, s. r. o.. špičkou ve svém oboru. Má svou stálou klientelu nejen na území České republiky, ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku. A toho si ceníme.

 

Moc dobře…

Moc dobře totiž víme, že klientela v Německu a Rakousku je náročnější než ta naše. A to už jenom proto, že mají větší trh a konkurence je tam větší. A SERVIS se zabývá mnoha druhy čištění. Od mytí oken a čištění výloh, přes odstraňování plísní, čištění koberců a podlah až po odstraňování graffiti. My jsme se na ně obrátili prozatím s umytím oken. Do budoucna chceme vyzkoušet i čištění podlah. K mytí oken používají takzvaného suchého leštění bez použití leštidel. Tento postup si sami vynalezli a postupem času zdokonalili. Při mytí oken postupovali tak, že nejdřív umyli veškeré nečistoty z rámů. Odstranili špínu a prach. Následně umyli skleněnou plochu čistým rozmývákem se saponátem. A poté odstranili umyté nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Po tomto procesu nechali skleněnou plochu proschnout. Až bylo sklo důkladně proschnuté, pečlivě ho vyleštili suchou bavlněnou plenou.

 

Důvod…

Důvod proč firma zásadně nepoužívá leštidla je prostý. Leštidla podle nich v žádném případě nezaručí dlouhotrvající lesk. Okna je poté potřeba umývat častěji, než je nutné. To lze ušetří čas a peníze. Jednak za leštidla. Ale také kvůli tomu, že nemusíte úklidovou firmu volat tak často. Po nějaké době navíc jsou na skleněných tabulích vidět šmouhy. Leštidla na sebe totiž navazují prach a pyl. Ty zvýrazní na okně tahy a kruhy, kterými bylo okno leštěno. Sami jsme se přesvědčili, že zaměstnanci A SERVISU jsou proškolení profesionálové. Přesně ví co dělají, pracují rychle, ale velice důkladně a pečlivě. S jejich prací jsme tedy velice spokojení. Zároveň oceňujeme i jejich pozitivní a profesionální přístup a vystupování. Vstupním testem prošli.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *