Mytí podlah Plzeň

Čistota patří k pohodlí domova. Čištění, impregnace, voskování podlah Plzeň

Dobrý den…

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Jsem vedoucí pobočky prodejny s domácími potřebami, kde už naše podlaha nebyla v nejlepším stavu. Tak jsme se jednou po zavírací době snažili dát tu podlahu do pucu, ale zbytečně. Na podlaze nebylo skoro vůbec poznat, že jsme se s ní dřeli snad přes hodinu. A všichni. Tak jsme se shodli, že jestli chceme, aby byla v lepším stavu, budeme si na to muset najmout nějakou úklidovou firmu. A protože jsem vedoucí, byla to moje práce někoho najít. Takže jsem se musela spolehnout na internet, protože jsem s žádnou do teď neměla zkušenosti a nikdo z mých zaměstnanců taky ne. Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu Mytí podlah Plzeň a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, tak jsem se docela uklidnila, že s ní někdo má dobré zkušenosti.

 

Tak jsem…

Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém.

 

Dokud jsem…

Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, což je super, protože máme otevřeno do noci a ještě potom uklízet je opravdu vysilující. Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu dobře vyčistit podlahu, tak doporučuji tuto firmu. Jen musím varovat před jejich cenou. Je o něco dražší, ale věřte mi, opravdu se to vyplatí. Navíc používají opravdu drahé prostředky, takže člověk musí počítat s tím, že to nemůžeme být úplně levné. A je to i fyzicky náročné, a to se musí projevit i v ceně. Takže mi ta cena vůbec nevadí. Z hlediska poměru cena výkon je to perfektní firma a já na ni nedám dopustit.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *