Praha 9, mytí oken

Stržení, odstranění folií, polepů, lepidla, silikonů a tmelů ze skla. Mytí oken, výloh, čištění fasád Praha

Asi před třemi lety…

Asi před třemi lety jsem se nechala zlákat nabídkou skvělých fólií do oken, které měly zamezovat oslňování, měl být ale jinak přes ně úžasný a nezměněný průhled ven a zvenku naopak nikdo neviděl dovnitř. Pokud se tedy v místnosti nerozsvítilo. V podstatě měly plnit částečnou funkci závěsů. Tak jsem je druhý den pořídila do bytu. Už jen samotná instalace svépomocí se neobešla bez sprostých slov. Zabralo mi to neskutečné množství času a stejně v některých částech zůstaly bubliny. No dobře. To by tedy bylo. Myslela jsem si, že jejich údržba bude snadná. Ale bylo to úplně naopak. Naprosté peklo. Všechny nečistoty se tam držely jako klíšťata. Stejně jako klíšťata jsem krouživými pohyby horkotěžko dostávala špínu dolů. Takže jejich pořízení mě stálo nejen peníze, ale i mnoho času na jejich údržbu. Jejich hlavní funkce, co jsem výše zmiňovala, nebyly až takové terno, jak bylo v reklamách interpretováno.

Průhled ven…

Průhled ven byl dosti zkreslený, zábrana proti slunci sice fungovala, ale až moc. V místnostech jsem měla tmu i za krásného letního dne. Když slunce pařilo do oken, mohla jsem vybírat vstupné za saunování. Byla to opravdu koupě za všechny prachy. Moje blbost, co už. Takže jsem se na to konto rozhodla, že fólie poletí do koše. Bohužel, jak se blbě na okna lepily, ještě hůře se sundávaly. Na mnoha místech se mi podařilo fólii přetrhnout. Až jsem z toho pěnila a soptila. Nakonec jsem si řekla, že se na to vykašlu. Nervy mám přece jen jedny. Vypadalo to sice hrozně, ale nevěděla jsem si s těmi trhanci fólií na oknech rady. Proto jsem se s radou obrátila na kolegyně v práci. Ty mi řekly upřímně, ať to nechám být a pozvu si na ně úklidovou společnost Praha 9, mytí oken. Našla jsem si je na internetu a jevili se vcelku velmi slušně. Měli skvělé ohlasy od zákazníků a spoustu zkušeností nejen na českém trhu, ale i v zahraničí.

Jsou oblíbenou…

Jsou oblíbenou firmou na Slovensku, v Rakousku nebo třeba v Německu. Jejich více než pětadvacetiletá působnost v oboru mě také velmi uklidnila a dodala mi odvahu se na ně obrátit. Bála jsem se, že zase někomu naběhnu na špek a zaplatím jmění. Velice příjemná paní v kanceláři mě ale hned zezačátku upokojila zprávou, že mi nejprve zašlou návrh předběžné objednávky, a pokud budu mít nějaké dotazy, ať neváhám a zeptám se na cokoliv. No a v neposlední řadě, pokud bych nebyla spokojená s výsledkem, což se ale nestává, reklamace samozřejmě přijímají a v případě výhrad k něčemu to samozřejmě přijedou napravit. Tak jsem se s nimi domluvila na další týden. Pracovníci A SERVIS LIPKA, s. r. o. přijeli přesně na čas a pracovali velmi zkušeně a precizně. S fólií také chvilku bojovali, ale veškeré zbytky se jim podařilo zdárně dostat pryč z oken. Odstranili lepidlo a skla vyleštili pomocí bavlněné hadry. Byla jsem moc šťastná, že se práce povedla na výbornou a že zase mám průzračně čistá okna.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *