Odstranění lepidla a šmouh

Stržení lepidla, vymytí starých vosků, čištění černých šmouh od pneu. Impregnace podlah

Dobrý den…

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Provozuju wellness a chodí k nám opravdu hodně lidí. Takže je potřeba se o prostředí neustále dobře starat. Samozřejmě máme vlastní úklidový tým, který se o vše poctivě stará. Ale podlahy už bylo potřeba nechat opravdu pořádně a kvalitně vyčistit. Ale s předešlou firmou jsme měli opravdu špatné zkušenosti, proto jsme to od té doby dělali sama. Ale to taky nebylo řešením. Tak jsme se radili se zaměstnanci, jestli náhodou někoho neznají, ale neznali. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné. Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu  a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře. Velké body měla za hloubkové mytí a čištění litých podlah, za impregnaci betonových podlah, za voskování vinylových podlah a linolea a za  Odstranění lepidla a šmouh, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila.

Čištění…

Čištění probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém.

Dokud jsem…

Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, což je super, protože máme otevřeno do noci a ještě potom uklízet je opravdu vysilující. A i uklízečky říkají, že se jim podlaha tak mnohem lépe čistí. Takže pokud hledáte někoho na čištění podlah, tak u této firmy budete skutečně na správné adrese. A nabízí i celou řadu dalších služeb, které do budoucna rozhodně budeme využívat. Rozhodně jejich mytí oken, protože jich u nás máme požehnaně. A úklidový tým za to určitě bude vděčný. A jsem si jistá, že to bude stejně kvalitní jako je jejich čištění podlah. A na nikoho jiného se určitě obracet nebudeme. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *