Praha 9, čištění koberce

Díky kotoučovému strojnímu čištění můžete z koberce vyčistit i čokoládový koktejl

Vždycky…

Vždycky jsem chtěla mít vlastní kavárnu, takže když jsme s kamarádkou měly už dostatečný kapitál, tak jsme si jednu menší otevřely. Obě jsme se proto hrozně nadchly, protože je to vážně skvělé, když jste vlastním pánem. Protože pokud pod někým pracujete a mátě šéfa naprd, tak je to úplně k ničemu. A my s tím máme svou vlastní zkušenosti, protože ani jedna jsme neměla dobrého šéfa, se kterým by byla rozumná řeč. Alespoň jsme díky tomu obě získaly dobrou praxi, takže když jsme si otevřely vlastní, věděly jsme co a jak, když už nic. Jen jednu věc jsme při zařizování kavárny zrovna nedomyslely. Chtěly jsme mít hezký design a k tomu se nám hodily koberce. Pořídily jsme si je, ale netrvalo to dlouho, abychom si uvědomily, že to nebyl nejlepší nápad, protože jsou prostě nároční na údržbu.

Prvně…

Prvně se nám dařilo koberce čistit, ale jednou jsme už neuspěly, protože se na koberec vylil čokoládový koktejl. A protože jsme v tu chvíli neměly čas na to to uklidit a později se ta skvrna čistila opravdu špatně. Drhly jsme to vším možným, ale bylo nám to k ničemu, protože tam pořád zůstal hodně viditelný flek. Nakonec jsme se rozhodly, že si na to necháme najmout úklidovou firmu, protože ten flek tam nemohl zůstat. Projely jsme internet a vybraly si Praha 9, čištění koberce, protože byli jedni z mála, kteří byli ochotní přijít až po naší otevírací době a měli zároveň i dobré reference. Kontaktovaly jsme jejich zaměstnance a domluvily se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních věcech a hned druhý den nám poslali finanční návrh.

Cena…

Cena sice byla docela vysoká, ale řekly jsme si, že to do toho investujeme, protože měly opravdu dobré recenze.  A jsme rády, že jsme se pro ně rozhodly, protože naše koberce po jejich práci byly jako nové. Po čokoládovém koktejlu na koberci nezbyla ani památka a celý koberec hezky prokoukl. S touto úklidovou firmou jsme nadmíru spokojené, protože odvádějí opravdu vynikající práci a jejich zaměstnanci mají velmi vstřícné a slušné vystupování, takže nás nenapadá nic, co bychom jejich servisu mohly vytknout. Jedná se zkrátka o profesionální úklidovou společnost, kterou můžeme s klidným svědomím všem vřele doporučit. Tato firma dále nabízí i čištění podlah, mytí oken a všech skelných povrchů a odstraňování plísní a graffiti. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *