Čištění zimních zahrad

S okny jsem měla problémy. Dnes si je necháváme umýt od „Výškových prací Praha“


Bydlíme…

Bydlíme s našimi třemi malými kluky ve velkém domě za Prahou. S manželem máme to štěstí, že se nám v práci daří. Následkem práce jsme ale zároveň hodně časově vytížení, takže když máme tu možnost, než abychom se doma věnovali dlouhé hodiny úklidu, věnujeme se raději dětem. Máme sice paní na úklid, která je skvělá, ale chápeme, že umývání našich vysokých oken není nic příjemného, navíc už není zrovna nejmladší a nejpružnější. Takže jsem nějaký čas okna myla sama. Občas jsem si ale nepřipadala úplně bezpečně a měla jsem chuť se na to vykašlat. Vzhledem k tomu, že v obývacím pokoji a zimní zahradě máme okna do výšky až čtyři metry, a já jsem docela prcek, musela jsem používat žebřík.

Při použití…

Při použití žebříku jsem ale každou chvíli musela sejít namočit rozmývák, podat si stěrku nebo suchou hadru. Bylo to velmi nepraktické a docela krkolomné. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. A tak jsme hledali na internetu podle recenzí a rozhodli jsme se pro úklidovou firmu Čištění zimních zahrad, protože měla samé dobré reference, lidi na diskusních fórech je opravdu vychvalovali. A i my jsme s nimi nadmíru spokojení. Domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům. S takovou firmou je opravdu radost spolupracovat, protože když vám někdo nabídne dobré služby a je ke všemu milý a spolehlivý, tak je dobré se jej potom držet, protože něco takového se už dnes špatně hledá.

A věřte mi…

A věřte mi, že vím, o čem mluvím. U nás se už pár úklidových firem vystřídalo. Určitě se na ně obrátíme i kvůli čištění koberců, protože tuto službu od nich lidi taky velmi vychvalovali. Tuto firmu za svou rodinu mohu vřele doporučit. Okna jsou stále lesklá jako zrcadlo a my s nimi už nemusíme prakticky nic dělat. Prach a další drobné nečistoty z venku smyje déšť a zevnitř se okna prakticky nešpiní, takže jsou dlouhou dobu naprosto v pořádku. Nechali jsme si totiž dát na okna impregnaci, takže je s nimi už mnohem méně práce. Osobně mě ta firma zaujala natolik, že jsem ji doporučila i u nás v práci. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *