Okna Praha 10, mytí

S jarem přichází i nová výloha. Ta je krásně čistá, díky servisnímu mytí

Otevřít…

Otevřít si obchůdek byl vždycky můj sen. Abych řekla pravdu. Nejvíc mě baví ta část, kdy dostanu nové zboží. Vždycky si říkám, jak to naaranžuju do výlohy. To opravdu miluju. Výlohy mám vždycky promyšlené a snažím se pravidelně měnit. Zákazníci i známí mi je chválí. A říkají, že jsou to jedny z nejhezčích výloh ve městě. Moje poslední výloha byl opravdový experiment. Na sklo jsem nalepila různé nálepky a vytvořila takový 3D obraz. No, ale něco nedošlo. Když jsem chtěla teď udělat novou jarní výlohu, nálepky nešly dolů. Ať sem se snažila, jak jsem chtěla nepodařilo se mi se jich zbavit. Po několika nepodařených pokusech jsem se rozhodla obrátit na profesionály. Na internetu jsem si našla úklidovou a čistící firmu Okna Praha 10, mytí. Ta se zabývá čištěním oken a mytím výloh. Kromě toho dokáže ze skleněných tabulí odstranit i zbytky polepů.

Jedním…

Jedním z rozhodujících faktorů, proč jsem zvolila právě A SERVIS LIPKA, s. r. o. bylo, že si firma získala své zákazníky nejen u nás. Ale i u našich sousedů v Německu, Rakousku a Slovensku. A za dobu své profesní kariéry si vybudovali pevné postavení na trhu. Širokou základnu zákazníků, kteří se k nim rádi vracejí. A SERVIS kromě toho, že čistí okna a výlohy od špíny a nečistot. Dokáže také zbavit výlohu nechtěných plakátů nebo nálepek. K šetrnému, ale účinnému odstraňování používají korundové žiletky. Ty mají 10 cm dlouhou plochu, tak dojde k rozložení síly na odstranění lepidel. Těmito žiletkami odstraňují také folie, bannery, ilegální reklamu či akční polepy. Navíc s nimi můžou odstranit i zbytky tmelů a silikonů, které vznikly po stavebních úpravách nebo po rekonstrukcích. Poté co z výlohy odstranili moje nálepky ji krásně umyli. Tak pěkně se mi to nikdy nepovedlo.

Při mytí…

Při mytí oken prý jejich zaměstnanci využívají metodu, kterou sami vynalezli. Jedná se o metodu takzvaného suchého leštění, kdy se pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla. Ale pouze stoprocentní bavlněná plena. V mém krámě postupovali tak, že nejdříve zbavili nečistot a špíny rámy oken a výloh. Následně důkladně omyli skleněné tabule. Poté co je důkladně omyli čistým rozmývákem se saponátem, odstranili nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Až bylo skleněná plocha úplně suchá následovalo leštění bez použití leštidel, pouze bavlněnou plenou. A SERVIS leštidla prý nepoužívá z toho důvodu, že na chemikálii se váže pyl a různé nečistoty. Po nějakém čase jdou vidět nevzhledné tahy a šmouhy, kterými bylo čištění prováděno. Moje výloha se teď krásně leskne a já se můžu pustit do její výzdoby.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *